Elävä Ihmeperheen Ilona naapurista

Mutta silmät ja kasvot kuin kissanaisella vartalosta puhumattakaan ;D. Väännän tietämättäni kaiken rautalangasta, muuten sittenkään tajua, että tuijotan sitä pirun omenaa :P.
4753
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siis mitä?!?!

Äänestä

joku viesti postilaatikkoon,tai rappusille hänen nimellään osoitettuna.

Kyllä kissanainen joustaa sen verran,että lempeä löyty sullekkin ;)

Äänestä

makealle ja mehukkaalle.Uskallatko kokeilla?

Äänestä
  • uskalla.........

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


shitforbrains kirjoitti:

Mutta silmät ja kasvot kuin kissanaisella vartalosta puhumattakaan ;D. Väännän tietämättäni kaiken rautalangasta, muuten sittenkään tajua, että tuijotan sitä pirun omenaa :P.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu