Hyvää yötä K-K!

Olipas tosi kuuma päivä...ja taitaa tulla hikinen yö,olisitpas vieressä hiostamassa lisää;).Nukuhan hyvin ja näe tuhmia unia,oikeen tooooosi tuhmia!
41029
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

noita peevelin muurahaisia tulee sisään näin lämpimällä, ehkä nekin pysyttelee sisällä kuten minä, joka on perinjuurin harvinaista. Johtuu yksinomaan lomakuumeesta, jota et sitten ole vielä keskittynyt helpottamaan.

Äänestä

kuuma päivä??? ;)

Äänestä

Saat mut aina niin villiintymään,no taito se on sekin!!!Jokos sait itsesi puhtaaksi?Olisimpa ollut pesijänä:))))Olet sä sellainen ihana syötävä mies!!Ja kiva olis nauttia hitaasti....

Äänestä

töppöstä toisen eteen hiukka rivakampaan tahtiin...sauna on kohta yhtä kuuma kuin minä!!!:)Ja mites sitten suu pannaan!!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä vaan kirjoitti:

Olipas tosi kuuma päivä...ja taitaa tulla hikinen yö,olisitpas vieressä hiostamassa lisää;).Nukuhan hyvin ja näe tuhmia unia,oikeen tooooosi tuhmia!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu