Tarvitsen PIKAISTA apua! Minulla on huomenna parturi ja pitäisi jostain löytää jonkinlainen kuva siitä, millaiset hiukset haluan. Minulla on pitkät vaaleat hiukset ja haluaisin niihin reilusti tummanruskeita raitoja. Mistä ihmeestä löydän kuvan tällaisista hiuksista, tai edes sinne päin? Olen surffaillut tuntikausia netissä, mutta yhtä ainoaa sopivaa kuvaa ei ole tullut vastaan ja alan tulla epätoivoiseksi. Tietysti voin vain selittää kampaajalle millaiset hiukset haluan, mutta kun kuva kertoisi enemmän kuin tuhat sanaa..
Joten jos joku osaa auttaa, olisin todella todella kiitollinen!
Joten jos joku osaa auttaa, olisin todella todella kiitollinen!
Vastaukset 1
Vanhimmat
Mene vain rauhassa kampaamoosi, jos olet valinnut hyvän.KERRO TOIVEESI KAMPAAJALLESI JA HÄN TOTEUTTAA AMMATTITAIDOLLA .Ei ole vaikea asia .
Esim GOLDWELLIN VÄREISSÄ ON MAINOSKUVA JUURI SINUN TOIVOMASTASI TULOKSESTA.Kysyppä sitä. Tai sitten muoti-kuvastosta. TUKKAHYVINKAIKKIHYVIN