Meidän työpaikalla olen jäänyt naisten kiusattavaksi. Isopoviset naiset koittaa väkisin tulla syliini, ja ehdotella illalla rafloja ym. Pahin oli, joka ehdotti yhteistä elokuvailtaakin, ja arvaan se naisen taka-ajatukset. Kyllä tässä traumoja syntyy, varmaan pitää mennä kohta psykiatrilta hakemaan sairaslomaa.
Meillä naiset ehdottelee
Mies
51063
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Onko teillä vapaita työpaikkoja? Tai olisitko valmis vaihtamaan duunia kanssani? Voisin tulla ainakin sairaslomasi ajaksi, vaikka ilman palkkaakin.
iso tissi se on se 50 kymppisen taloustädin mahaan asti roikkuva tissikin...
Puheista päätellen vois arvata,mikä työpaikka on kyseessä,mutta enpäs sano siihen asiaan muuta...Huvittaa tuo tuollainen naisten käyttäytyminen-heille kun on aivan kuin itsestään selvyys,että tuolla tavalla sitä saa työsopimukselleen jatkoaikaa,varsinkin nämä määräaikaiset.Ja jos se viiskymppinenkin tuota harrastaa niin eikös se osoita pelkoa siitä,että kohta jotuu eläkkeelle ja kaikki mahdolliset keinot on käytettävä ettei vaan niin tapahtuis.Tässä maailmassahan miehet määrää tahdin ja firma ottaa nuoria pimuja täti-ihmisten tilalle,mutta ei se tuollaiseen ala-arvoiseen käytökseen oikeuta,vai...?Itse asiassa tulee vaan mieleen,että onkohan sellaisella naisella jotain pahasti vialla tuolla pääkopassa vai onko kenties miehet niin ääliöitä,että hyväksyy tuollaisen käytöksen?Mitä noihin joidenkin firmojen sotkuihin tulee niin käy vaan mielessä että oliskos se noiden tissin vilauttelijoiden syytä,joten harkitkaapa sitten esimiehet ja muut johtotehtävissä olevat,että jos firman maineen haluatte pitää kunniassa ilman että mitään fiaskoja saadaan aikaiseksi niin teette sen psykologisen testin ennen kuin palkkaatte niskaan huohottajia miesvaltaiselle alalle!Osaahan miehetkin sihteerin hommia,ei siihen aina naista tarvita!
Hanki netistä (www.sikala.com)
joitakin tuhmia kuvia lihavista iso tissisistä akoista, vie ne kahvihuoneen seinälle ja veistele sitten niistä vitsejä
eiköhän tarjoukset lopu
ja voithan aina sanoa suoraan että et ole sellaisista kiinnostunut
Hyvä trolli, heheheh