Onko kukaan kokeillut Sim Solstice Self Tanning Spray -itseruskettavaa? Toimiko? Kosmetologi suositteli.
Sim Solstice Self Tanning Spray
4
2230
Vastaukset
- tanned all year
eipä oo tollasia tullu kokeiltua ikinä joka vuosi on pohja rusketus ennen kesää haettu joko thaimaasta tai kanarialta ja sitten suomen kesä perään ja syksyllä viel yksi ulkomaan reissu niin on luonnollinen ja kaunis rusketus koko vuoden ilman mitää solariumeja tai suihkeita kaikkia sitä... höh....
- hyvä on
Käytän kyseistä voiteen muodossa ja on niin toosi hyvä! Tasanen jälki eikä yhtään kirjavutta tai "tekorusketuksen" näköinen. Pitää vaan muistaa kuoria iho ennen rusketusta ja muistaa pestä kädet huolella..
- luulempa
Hyvä tuote ja pärjäsi testissä hienosti! Aion kyllä itse kokeilla, kun ei tahdo työn vuoksi auringossa olemaan...
Lainattu:
1. Solstice Self Tanning Spray
****1/2
HINTA: 25 e / 220 ml
Mitä lupaa: Väriaineeton spray on helppo, turvallinen ja hajusteeton.
Näin toimii: Tuotteessa ei ollut lainkaan itseruskettavan pahaa hajua! Helppo levittää. Suihketta oli kätevä käyttää. Sain käsiteltyä sääreni hyvin, ja tuote imeytyi nopeasti. Ensimmäinen suihkutuskerta antoi aika vaalean tuloksen. Seuraavan päivän uusintakäsittely teki jo luonnollisen värin. Sopii hyvin koko keholle, jopa kasvoille. Väritön aine kannattaa levittää huolella, jolloin välttyy ikäviltä raidoilta. Tuotetta kannattaa käyttää pesutiloissa, sillä suihkutettaessa ainetta levisi myös ympärille.
http://www.iltalehti.fi/kauneus/200906039705870_mt.shtml
ja aika edullisesti tuolta sitä saa, reilusti alle suositus hinnan..
http://www.sinunapteekki.fi/catalog/product_info.php?cPath=33_89&products_id=2060 - Anonyymi
Kokemuksia itseruskettavista pillereistä?
Mytan:
http://hyvinvointishop.com/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie1033556Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta123402Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut1102403Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää532402Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten772371Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1422139HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364351937Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt411893Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin531884Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1181837