Pärnuun, Saarenmaahan tai pidemmällekin Baltiaan (Riika-Jurmala) omatoimiselle matkalle kylpylä- ja reissuseuraksi? Toimin kyllä "vastuullisena matkanjärjestäjänä", mutta tietynlaista rentoa, fiksua ja hyväntuulista reippautta edellyttäisin mukaan lähtijältä.
Olen luultavasti pikkuisen keskitasoa vaativampi majoittuja, mutta koska olen joka tapauksessa itse menossa pääset tarvittaessa majoittumaan siivelle mukana.
Ikäsi on sivuseikka jos edellämainitut kriteerit täyttyvät. Seksiseuraa en tällä tavalla olisi ikinä hakemassa, joten luontevin valinta olisi heteronainen, jollainen olen itsekin.
Lähtisikö kukaan?
Seuraksi heinäkuussa
1
1478
Vastaukset
- Kyllä kiinnostaa..
Olen haaveillut moisesta reissusta,mutten ole matkakumppania onnistunut saamaan,eihän ne lomat koskaan samoihin aikoihin satu.. Milloin olisit lähdössä ja miten pitkä reissu mielessä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi534290Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron
Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal813973- 703458
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak963380Mitäs nyt sijoittajat?
Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no1052393- 352258
- 362129
- 242129
- 382109
Olisitpa se hellä
Ja herkkä minkä kuvan sain sinusta irl. Haluaisin että elämässäni olisi sellainen joka arvostaa minua juuri sellaisena k232004