Miehet etsii nuoria tyttöjä

Angel3

Kauheita sellaset miehet iältään jotain 40-50v ja etsivät tositarkotuksella tai sex seuraks 18-20v tyttöä.Ikähän on vaan numeroita joo,mutta on tuo jo aika suuri ikäero.Tän ikäset tytöt kuitenkin vielä ihan lapsia,tuon ikäsiin miehiin verrattuna.Mitä silloin näistä miehistä voi päätellä.Kyllä se nuori liha varmastikkin monia vanhempia kiinnostaa,tai on nuorempi jota näytellä kavereilleen,että on vanhempi mieskin vielä näin nuoren saanut,varmastikkin hienoa kehua sillä.

11

1498

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Diimön

      Niiin... No kyllä se aikuisikä alkaa siinä 18v, oli sitten kuinka pentu tahansa. Ja varmaan jo nuoremillakin naisilla on selvää mitä ne miehet ylipätänsä "haluaa". Sitäpaitti nuorethan nyt rankkaavat ihmisarvon tuossa iässä hyvin paljon ulkonäön mukaan... Eli siinä vaiheeessa kun puoli tai toinen tekee valintoja asian tiimoilta minä kyllä syyllistäisin yhtä paljon nuoriakin.

      Syyllistämässähän täällä oltiin, eikö?

    • kaikki tyynni

      Muistan itse, miten ällöttävää oli, kun vanhemmat ukot kyyläsi kuola valuen. En todellakaan kiinnostunut, vaivauduin vain ja häpesin niiden puolesta. Että ne kehtaa. Ja joillakin oli eukko vieressä. Yöks.

      Sitten tollaset keskis-vesat onnistuu, kun on viinaa ja pätäkkää, panemaan pikkulikkojen päät pyörälle...voi voi sitäkin stooria. Tytöillä ainakin meni maine sen siliän tien.

    • ...alle 20v miehiin joilla samat mielessä meitä "vanhempia" naisia kohtaan. No minä en osaa suhtauta inholla, vaan lähinnä alkaa huvittamaan moiset ehdotukset. Valinnanhan tekee viestin vastaanottaja jos lähestytään noissa merkeissä.

      Kukin koittakoon onneaan niissä toiveissa ja onhan noita tapauksia ollut ja tulee olemaan joissa parilla on monenkin mielestä tajuton ikäero.

      Omalle kohdalleni silti toivon kumppania joka on lähellä omaa ikääni.

      • Rane1967

        Samoin, toivon löytäväni kumppanin lähellä omaa ikääni, joko hieman nuorempi tai vanhempi. Jotenkin olen onnistunut tapailemaan vain itseäni vanhempia naisia, mutta eipä tuo minua haittaa.
        Joku kaksikymmentä ja risat tuntuu aika nuorelta, kun itse sitä ajattelen.

        Olen seuranut sivusta muutamaan tuollaista suhteen alkua ja suhdetta, jossa mies on paljon vanhempi ja nainen noin parikymppinen. Eipä niistä ole mitään tullut, vaan tytöt ovat lähteneet nuorempien miesten matkaan tai sitten vanhempi mies kyllästyi "pentuun", kuten yhdessä tapauksessa kävi.

        Tottahan toki jokainen saa hakea mitä haluaa. Onneksi meitä on täällä kaikenikäisiä ja haluisia.


    • Diimön1

      Niiin... No kyllä se aikuisikä alkaa siinä 18v, oli sitten kuinka pentu tahansa. Ja varmaan jo nuoremillakin naisilla on selvää mitä ne miehet ylipätänsä "haluaa". Sitäpaitti nuorethan nyt rankkaavat ihmisarvon tuossa iässä hyvin paljon ulkonäön mukaan... Eli siinä vaiheeessa kun puoli tai toinen tekee valintoja asian tiimoilta, pöydät on aika pitkälti tasan... minä kyllä syyllistäisin yhtä paljon nuoriakin jos jotain tapahtuu.

      Syyllistämässähän täällä oltiin, eikö? Vai ruman ei kuulu saada kaunista, sekö on tärkeintä?

      • Diimön1

        (Jah tämä tulikin tuplana... siis korjaamatonkin veriso ehti eetteriin... tekniikka perkele... toimi joksus.)


    • ihan kauheita

      Kyllä 18 nainen osaa jo ajatella omilla aivoillaan, kiitos vain. Ei ne naiset itsestään eksy setämiesten tykö.

    • hihhiii

      aina yrittää saa, mutta aika harva tuossa onnistuu. kyllä saa tosiaan jo ulkomaan matkaa ja yhtä sun toista luvata. :)) onhan noita tyhmiäkin tyttöjä, jotka ei omaa arvoaan ymmärrä. mutta onhan sellainen namusetä kieltämättä mieleltään sairas.

      • ......

        tyttö, jolla oli keski-ikäinen miesystävä. Se oli hänen mielestään siistiä. Hän oli kyllä itseään ihan arvostava, luuli olevansa hieman parempi ja kauniimpi kuin toiset, mutta tyhmä hän oli. Luulen, että hän oli miehen kanssa rahan takia.


    • nyt on paha??

      Kai sitä nyt 40-50 vuotiaana jo tietää että nuorempi on maukkaampi kuin vaihdevuosista kärsivä lihava lehmä.

    • nainen 38v

      minulle ei kelpaa kuin omaa ikäluokkaa ja vanhemmat miehet........ menee liian nuoreksi ikä muuten ja saisi kyllä olla vähän menojalkaa sillä miehellä vielä ,eikä olla mikään asenteiltaan luutunut ukko : )

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      244
      6084
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4849
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      94
      3717
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      253
      3180
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      146
      2869
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      196
      2414
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      262
      1817
    8. Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita

      Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat
      Maailman menoa
      59
      1655
    9. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      1315
    10. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      28
      1238
    Aihe