Jussi ahdistus

Mitä voi tehdä kolmekymppinen miesihminen juhannuksena?
141844
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

vetää käteen. Ei paljon muuta.

Äänestä

sä ostaa vaikka naisen?

Äänestä

Vedä perseet ja luukuta kasariheviä.

Äänestä
  • kuten Mötley Crueta etc..

    Äänestä

  • tosi kovaa kirjoitti:

    kuten Mötley Crueta etc..

    Ajattelin jotain W.A.S.P.ia, Dioa, Acceptia ja Iron Maidenia, vanhaa Slayeriä, Destructionia, Celtic Frostia, Venomia ja sitä rataa. Mötikät oo vittu edes musiikkia:/

    Äänestä

Itse ratkaisin ongelman lupautumalla töihin. Ei tarvitse istua yksin kotona tyhjässä kaupungissa.

Äänestä
  • ei ole töitä?

    Äänestä

on lahtea pyorimaan lahioon, tsekata nuorison hengailupaikat jos loytyisi jotain teineja. Sitten vaan iskee kiinni, jos loytyy jotain hehkeita ja tyhmia 15-18v pissiksia. Nuorisoa kuitenkin loytyy pihoilta ja kallioilta ryyppaamassa, kun eivat baariinkaan viela paase. Ja juhannuksena kaikki ihmiset ovat niin kannissa, ettei kukaan silminnakija valita, vaikka kavisitkin jotain teinipissista panemassa puskassa.

Heh antaa kolmekybasten ruttunaamaleidien juhlia vaan niissa puutarhagrillijuhlissaan ja parisuhdejuhannuksissaan :D

Äänestä
  • Kaikilla kolmekymppisillä naisilla EI ole naama rutulla eli ryppyjä. Jos et ole huomannut sitä. Taitaa olla itelläs rutussa.

    Äänestä

varmaan itsekin vielä sinkku iässäsi eli 8v päästä :(

Äänestä

Grillaa hyvää ruokaa ja nauti se punkun kera. Lämmitä sauna ja jatka kylmällä oluella, sekä nauti kesäillasta/yöstä. Varaa itsellesi vaikka jokin hyvä elokuva illan ja yön tunneiksi.

Äänestä

En tiedä mitä kolmekymppiset miehet tekevät, mutta 21v toivoton ja naisten silmissä ruma nörttipaska ainakin pelaa xboxia. Heti kun hyväksyy sen että naiset tulevat ikuisesti vain sylkemään päällesi niin helpottaa. Voi keskittyä videopeleihin ja animeen vailla häpeän häivää. Kyllä, juhannus sisällä verhot kiinni ettei auringonvalo häiritse Forza-sessiotani. Taidan ajaa jonkun tappavan enduranssiskaban yöttömän yön kunniaksi. Voiton perään tsiigaan nettipornoa ja ryhdyn käsitöihin.

Äänestä

kuten minun miespuolinen sinkkuystäväni tekee - minun kanssani:)

Äänestä

Jos sulla on vähänkään kavereita, mee niiden seuraan äläkä jää yksinäsi kotia himmentymään. Tai mee vaikka sinne kylän ainoaan auki olevaan kuppilaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iskee kirjoitti:

Mitä voi tehdä kolmekymppinen miesihminen juhannuksena?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu