Miss Sixtyn farkut

Missä myydään vielä Miss Sixtyn farkkuja? Tuntuu kuin olisivat kadonneet joka paikasta.
3576
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lähinnä kysymys koskee siis Tampereen seutua...

Äänestä
  • nähneeni kyseisiä farkkuja Sokoksen nuorten osastolla sekä Stockan One Way -myymälässä, käy kysymässä.

    Äänestä

  • mantta kirjoitti:

    nähneeni kyseisiä farkkuja Sokoksen nuorten osastolla sekä Stockan One Way -myymälässä, käy kysymässä.

    Edelleenkään ei tärppää mistään, nyt jotain apua probleemaan???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jull kirjoitti:

Missä myydään vielä Miss Sixtyn farkkuja? Tuntuu kuin olisivat kadonneet joka paikasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu