Paljon maksaa samanlaiset letit kuin hiphoppari Omarionilla?

eli olen jo hetken haikaillut samanlaisten lettien perään kuin hiphoppari Omarionilla on.Ja nyt olisi mukava saada tietää hinta.Entä osaako ihan normaali parturi/kampaaja tehdä sellaiset?Ja hiuksesi ovat vähän yli korvien.
1249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaatii suomalaiseenhiuslaatuun jo polkkispituuden ennenkuin pystyy kunnolla letittään. Letit tehdään samalla periaatteella ku ranskalainenletti, mutta väärinpäin, eli osiot nostetaan päälle. Kaikki parturit ei tee. Aikaa menee hiusten pituudesta riippuen 2-5 h ja hinta yleensä 30-40€/tunti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysyvä ei tieltä eksy kirjoitti:

eli olen jo hetken haikaillut samanlaisten lettien perään kuin hiphoppari Omarionilla on.Ja nyt olisi mukava saada tietää hinta.Entä osaako ihan normaali parturi/kampaaja tehdä sellaiset?Ja hiuksesi ovat vähän yli korvien.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu