MITÄ TARKOITTAA SANA KINDA?
TIETÄÄKÖ KETÄÄN!?
englantia se kyllä on :)
KINDA?
9
8751
Vastaukset
- mp3osastolla
What kind of a man ask this kind of questions in the mp3 section?
kind of puhek, jotenkin, tavallaan
I feel ~ dizzy Minua jotenkin pyörryttää
some kind of a ~ eräänlainen;
kinda = kind of
synonyymeja: sort of, rather - Anonyymi
Tietääkö ketään? "Ketä" pitäisi tietää? Et tunnu osaavan edes suomea. Oikea tapa varmistaa olisi sanoa "tietääkö kukaan". Kinda on slangia ja tarkoittaa kind of.
- Anonyymi
"tietääkö ketään" se on murre ;)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"tietääkö ketään" se on murre ;)
Ei Murre mitään musiikista ymmärrä, se latkii maitoa.
- Anonyymi
Se on murretta 😂😂 että ota ny rauhas
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"tietääkö ketään" se on murre ;)
Se on murre, jota stadilaiset käyttävät. Armeijassa kuulin.
- Anonyymi
Kind of; somewhat =tavallaan. Ps. Älä huuda. Lisäksi kysymys kuuluu: Tietääkö kukaan?
- Anonyymi
Mitä tarkoittaa OUTTA englanissa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481251- 1581077
- 60919
Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27736Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51731Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli178729- 8722
- 11719
- 346708
Kamalateltta
Kalateltta... Kuivia,kylmiä, suolattomia muikkuja kalliiseen hintaa. Viimeinen kerta kun käyn syömässä tuolla. Edellise11661