Olen nätti bi-tyttö. Olen tähän mennessä seurustellut vain naisten kanssa (oon vasta 20-vuotias), nyt kuitenkin viimeinkin todella ihastunut jätkään. Kertokaa meíehet, pystyttekö hyväksyyn biseksualisuuteni. Kannattaako mun edes yrittää sitä jätkää?
olen bi, haluun miehen
sara
3552
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
useimmat pystyy, ahdasmieliset eivät ja sellaisten kanssa ei kannata olla.
Naisen bi-seksuaalisuus on mulle ainakin pelkkää plussaa.
selvät, varmat hyöksymiset ovat nuorilta miehiltä jotka elävät jatkuvassa naisenpuutteessa. niin minäkin elin nuoruuteni.
olisin myös hyöksynyt kaikki, venäläiset ym. ulkomaalaiset. nuoruus on niin hullua.
totuus on kuitenkin että elämä on vakava asia ja jokainen tavoittelee yhtä rakkautta, vaikka kuinka sanoisi. siis sillä ensimmäisellä ei ole kiire.
ensimmäinen rakkaus on kuin uusi auto, vaikka kaveri olisikin vähän käytetty.
seuraavaksi tosiaan saa vain muiden käyttämiä ja hyljättyjä. se on kuin vanhaa autoa vaihtaisi toiseen samanlaiseen vanhaan.
moni ei enää todella yritäkään kaikin tavoin säilyttää avioliittoa, jos on 1-2 eroa takanapäin.
yritetään vain nauttia itse ja pitää omien lasten puolta.
MUTTA minua arveluttaa, tiedätkä olevasi varmasti bi-tyttö. jos vain luulet, kun omaan sukupuoleen on helpompi tutustua. tai joku on sinua harhaanjohtanut ja uskotellut.
ainakin sinulla on 10 vuotta aikaa, ennenkuin mihinkään sitoutuu, näin on. eli mietippä ja ole onnellinen ja opiskele.