pösön vanha retkipyörä 28mm vanteilla

kettumainen saada ratas pakan sis'lle molemmille puolille. 16kuulaa yhteensä, laitoin 8 ja 8 puolille. toisel puolel jäi "tilaa" liekö osa hukkunut. eli jos otan noi kuulat pois pyöriihän rengas ok ilmankin , eli mitä virkaa.
2414
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ne kuulat pois, ne on vain painonlisäämiseksi siellä. Kevenee heti ratkaisevasti.

Äänestä
  • otin teipit pois rungosta keveni enemmän---

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä vrkaa on laakerin kuul... kirjoitti:

kettumainen saada ratas pakan sis'lle molemmille puolille. 16kuulaa yhteensä, laitoin 8 ja 8 puolille. toisel puolel jäi "tilaa" liekö osa hukkunut. eli jos otan noi kuulat pois pyöriihän rengas ok ilmankin , eli mitä virkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu