Kuinka monta kertaa päivässä tuotetta täytyy levittää iholle ja voiko käydä suihkussa kun voide on imeytynyt..?
Kuinka ihmisillä on ko. tuote toiminut?
Kuinka ihmisillä on ko. tuote toiminut?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
et oo tosissas???vähän homojen hommaa
ime sinä gigiä hinttari
Kerran päivässä, kaksikin kertaa voi jos tahtoo. Kannattaa tehdä niin, että laitat sitä illalla ja käyt aamulla suihkussa niin et koko päivää haise itseruskettavalle :S
Mun ukko tuli tuosta tökötistä ihan keltaiseksi,ei ruskeaksi,käytti siis kerran päivässä. Itse vieläpä yllytin sitä kokeilemaan,mutta en uskonut että se noin keltaiseksi vetäisi. Naisten vastaavat tuotteet parempia,itse pidän Garnierin aurinkotuotteista :)
Emme siis suosittele :(
En ymmärrä mitä homojen hommaa tuossa sitten on. Hyvä asiahan se on että mieskin uskaltaa rohkeasti panostaa ulkonäköönsä :) Mielummin sitä saa päivetymmän ihon kun näyttää ihan albiinolta.
Itselläni ei ole kyllä kokemuksia itseruskettavista, koske rusketun pihalla tarpeeksi helposti. Jos siitä kerta tulee keltainen iho, kokeile rohkeasti naisten vastaavia tuotteita. Uskon että ne olisi laadultaan parempia.