myyntipäällikön palkka?

paljonko tienaa ja onko niitä paljon yrityksissä
21595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hieman kannattaisi tarkentaa...
Myyntipäälliköitä on pt-kaupassa, vaatekaupoissa,
b2b -yritysmyynnissä ties missä.
Pienessä firmassa on varmaan yksi, isossa
voi olla useampia.
Voi olla alaisia, voi olla ettei ole.

Palkka voi olla 2000 tai 6000 kuukaudessa
jne

Äänestä
  • yksityinen muutamia vuosia vanha kansainvälinen yritys kyseessä, pääasiassa B2B-myyntiä,

    Mitä kannattaisi pyytää myyntipäällikön palkaksi? Työkokemusta on vain hyvin vähän, meitä olisi yrityksessä useampi myyntipäällikkö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


evvvvvvvvvvvvvvvvvvvv kirjoitti:

paljonko tienaa ja onko niitä paljon yrityksissä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu