Miehen entisen

Siellä se keikkaloi vanha akka taas uutta etsimässä näköjään! Kuvista saa kyllä mies vihiä mihin häntä tarvitaan.Toivottavasti löytäisi jonkun vapaan miehen, ettei enää riko kenenkään perhettä tai suhdetta.
1381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niitä bongailee. Sieltäkö ukkosikin hänet löysi? Joko hänellä on uusi deitti vai kertoiko lopettaneensa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


panon deitti-ilmoitus.. kirjoitti:

Siellä se keikkaloi vanha akka taas uutta etsimässä näköjään! Kuvista saa kyllä mies vihiä mihin häntä tarvitaan.Toivottavasti löytäisi jonkun vapaan miehen, ettei enää riko kenenkään perhettä tai suhdetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu