Juoksu tulos..

Hep! Juoksen metässä n. 5,5 km ja mulla kestää 36 minuttia.en juokse älytöntä vauhtia mutta hölkkäämällä titysti.Metsä on aika mäkinen kilometrin mäki on..Ja tasaista myös.
Kertokaa tuloksianne!
3494
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tarkoitin tolla kilometrin mäellä ylämäkeä joka on kilsan pitkä!

Äänestä

kuulemma verrata aikoja vaikka siihen itekkin sortuu kyllä, ja on kateellinen hyväkuntoisille jotka juoksee marathonin alle neljään tuntiin mut ei hekään ole sit mitään verrattuna maailman huippuihin. Itse pystyisin kyllä juoksemaan tohon aikaan ja nopeamminkin mut ton verran siinä menis varmaan useammin ku kävis, vaativa reitti verottaa roponsa.

Äänestä
  • Jos metsä sijaitsee suon päällä niin tuo aika on aika hyvä jos kyseessä on kivikkoinen pajukko niin aika hyvää vauhtia sielläkin. Pururadalla mun tarhaikäiset lapsetkin tahkoaa tuota vauhtia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


..Konenut juoksija.. kirjoitti:

Hep! Juoksen metässä n. 5,5 km ja mulla kestää 36 minuttia.en juokse älytöntä vauhtia mutta hölkkäämällä titysti.Metsä on aika mäkinen kilometrin mäki on..Ja tasaista myös.
Kertokaa tuloksianne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu