Vahvakisat !

Tillissä näytti olevan mainos vahvamieskisoista stadionilla! Meinaako porukat mennä kattoon?
91604
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

totta kai !!

Äänestä

Menossa ollaan katsomaan vahvin mies kisaa, valitettavasti vain ei päästä perjantaina, mutta sitten lauantain finaaliin.

Äänestä

Menossa ollaan,Toivottovasti sääherra on suosiollinen:)

Äänestä

Mie en ainakaan mee,en todellakaan...

Äänestä
  • nämä. Isot miehet näyttää miten steroidien voimalla nostellaan kiveä paikasta A paikkaan B. Vau! Siinä on näkemistä.

    Moni kilpailija ei ehdi 50v kakkua maistaa kun pumppu pysähtyy.

    Äänestä

ketäs on tulossa kilpaileen?

Äänestä
  • Suomen Vahvimmat alle 105 kiloset! janne hartikainen,Peltomaan Harri ja tietysti oman kylän pojat Kim Huttunen(viime vuonna kuudes)
    Ja malkki Aki! Toivottovasti on hyvät kelit:)

    Äänestä

koskas ne pidetää torniossa??

Äänestä
  • 3.-4.8 Tornion pohjanstadion

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


santeri44 kirjoitti:

Tillissä näytti olevan mainos vahvamieskisoista stadionilla! Meinaako porukat mennä kattoon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu