Hiljaisissa vesissä ui

kalat...
82966
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mitä kunnollisempi päälle päin on ,voi olla todellinen petturi.

Äänestä
  • vesissä ui ne parhaimmat kalat...Petetty voi napata vielä kaikessa hiljaisuudessa itselleen kunnon miehen...

    Äänestä

josta ei millään olis uskonut että pettää vaimoaan, istuu chätissä ja naisia on.

Äänestä

"hiljaisissa vesissä ne PAHAT kalat ui"
-ja se on kyllä vanha, toteen näytetty viisaus!!!

Miettikääpäs itsekin tuota lausetta : )

Äänestä
  • Kyllä se on aivan totta mitä alkuper.kommentoi! Nimittäin tosi useassa tapauksessa nämä pahimmat pettäjät ovat ns.kilttejä,tunnollisia,isällisiä,kovia tekemään töitä jne...Eli juuri ne perheen isukit joista kukaan ei ikinä uskoisi mitään pahaa!! Ja näiden isukkien vaimot on ne jotka viimeisenä yleensä petoksesta kuulevat! Ovat myös sinisilmäisiä näiden miesten vaimot, koska eivät ikinä uskoisi mitä mies pystyy tekemään ja miten olemaan kirkkain silmin esim.myös vaimonsa kanssa sängyssä, ja jopa puhumaan rakkaudesta. Näin tekevät vaikka voivat olla just sitä ennen toisen naisen kiihkeässä syleilyssä ja vaikka oisivat koko yön rakastelleet muualla toista naista! Ovat erittäin kaksinaamaista porukkaa monetkin "kiltit" perheen isit!

    Äänestä

  • kalat...

    Äänestä

  • Liisukka kirjoitti:

    Kyllä se on aivan totta mitä alkuper.kommentoi! Nimittäin tosi useassa tapauksessa nämä pahimmat pettäjät ovat ns.kilttejä,tunnollisia,isällisiä,kovia tekemään töitä jne...Eli juuri ne perheen isukit joista kukaan ei ikinä uskoisi mitään pahaa!! Ja näiden isukkien vaimot on ne jotka viimeisenä yleensä petoksesta kuulevat! Ovat myös sinisilmäisiä näiden miesten vaimot, koska eivät ikinä uskoisi mitä mies pystyy tekemään ja miten olemaan kirkkain silmin esim.myös vaimonsa kanssa sängyssä, ja jopa puhumaan rakkaudesta. Näin tekevät vaikka voivat olla just sitä ennen toisen naisen kiihkeässä syleilyssä ja vaikka oisivat koko yön rakastelleet muualla toista naista! Ovat erittäin kaksinaamaista porukkaa monetkin "kiltit" perheen isit!

    muuta.
    Kiltit äidit jotka ovat läpi elämän oleet saman pettäjämiehen kanssa voivat löytää ikuisen onnen toisesta samanlaisesta kiltistä.

    Äänestä

En ihan ymmärtänyt aloitustasi, mutta tulinpa vain sanomaan, että minua ovat vokotelleet sekä reippaasti haaremia pitäneet ukkomiehet että kiltinoloiset hissukkaukkomiehet aika tasapuolisesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


parhaimmat... kirjoitti:

kalat...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu