Tarvisin ihon värisen huulipunan, mutta en löydä kuin anytimelta.. Anytimen on muuten ihan ok mutta karseen makunen..
Tietäiskö kukaan? Lumenella oli ennen, mutta se lopetettiin..
Eli hakusessa olisi semmoi ihon värinen huulipuna.. :)
Kiitti.
Tarvitsen apua! :(
4
318
Vastaukset
- Elyseee
Heippa! itsekkin tossä vähän aikaa sitte etsiskelin ihon väristä huulipunaa ja löysin Make up storen valikoimasta hyviä sävyjä ja Stockmannilla myyjä suositteli Yves Saint Laurentin sävyjä. Toivottavasti löydät sopivan! :)
- Essikö
Kiitti neuvosta.. pitää mennä tutustumaan noihin :) Uskon, että noitamolempia löydän täältä Lahdesta.. :)
Kiitti!
T:Essi - Essikö
Essikö kirjoitti:
Kiitti neuvosta.. pitää mennä tutustumaan noihin :) Uskon, että noitamolempia löydän täältä Lahdesta.. :)
Kiitti!
T:EssiPeriaatteessa mä en edes hoksannut etsiä stockmannilta tai sokokselta, missä on parhaat meikki valikoimat.. :D oon aina vaan ettinyt marketeista..
Hyvä että sanoit noi merkit, meen heti huomenna katselemaan! :) makso mitä makso! - Nimetön
Essikö kirjoitti:
Periaatteessa mä en edes hoksannut etsiä stockmannilta tai sokokselta, missä on parhaat meikki valikoimat.. :D oon aina vaan ettinyt marketeista..
Hyvä että sanoit noi merkit, meen heti huomenna katselemaan! :) makso mitä makso!Hyvä, että oli apua! Make-up storen huulipunat on 16€/kpl ja Yves Saint Laurentin makso muistaakseni joku 25€. Mutta kummatki on erittäin laadukkaita merkkejä!
T:Elyseee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637