voimailut

Oliko ne voimakisat tänään vai huomen? Tuli missattua, eikä niitä paljon ole mainostettukaan.
2534
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

alle 105kg karsinnat käytiin eilen pe ja tänää la klo15 alkaa finaali mihin pääsi 8hlö mukaan kisaamaan.. ja tornion omat pojat Kim ja Aki pääsivät tietysti finaliin.!!!

Äänestä

Markku, mitään en ole ottanu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jiipeee kirjoitti:

Oliko ne voimakisat tänään vai huomen? Tuli missattua, eikä niitä paljon ole mainostettukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu