Huvittaa ininä....

täällä: http://www.iltalehti.fi/terveys/200708046417805_tr.shtml

Porukoilla sentään on joku, eivät ole yksin. Mun 4 viikon loma meni vedellessä käteen ja naimalla Fleshligtiin taas kun oon alkuvuodesta ollu sinkku ja nuo maukuu, heillä sentään on ketä rakastaa, itsellä ei mitään.

Ja taas masentaa, maanantaina töihin.
8785
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eipä enää naurata moisien jutut. En reagoi niihin mitenkään.
Olen eronnut 7v pojan yksinhuoltaja. Mihinkään ei oikeastaa pääse sillä poikaa ei vielä voi jättää pitemmiksi aikaa yksin. Sukulaisia tai tuttuja ei lähiseudulla ole.
Kaikki ihanat tapaamani naiset ovat joko varattuja tai ne pelkäävät pojallista miestä.
Elämä alkaa olla helvetillistä. Edes aikuissuhteita, seksistä puhumattakaan ei yksinkertaisesti ole.
Missään ei pääse edes käymään jossa vois tutustua johonkin naiseen.

Äänestä
  • Jep, täältä löytyy samaa "vikaa". Yh-äiti ja poika on VASTA 7kk... että tässä vissiin vietetään vähintään 15 seuraavaa vuotta pelkästään pojan kanssa... =D

    Äänestä

Minullapa ei ole koskaan edes ollut ketään. En ole edes voinut realistisesti haaveilla panemisesta.

Äänestä
  • huonoa suhdetta ollut. Tosin en niiden perusteella vaihtaisi näitä seksikokemuksia poikuuteen.

    Äänestä

Siis tuota käsi oli toinen, mikä se toinen oli ?

Naisilla on kyllä oman käden oikeuskin kivempaa, senkun vaan työntää römpsäänsä kaikkea eteen tulevaa ja liikuttelee ees taas.

Kannattaa lukea Trainspotting. Begbie kaivo kuopan maahan ja toimitti siihen.

Äänestä

nainen pelkkä seksikohde ja -kone? Ihmissuhdetta me naiset kyllä haetaan yleensä, eikä pelkkää sukupuolielintä.

Äänestä
  • mutta onhan sinkkuna lomalla myös tosi yksinäistä. Luojan kiitos, että työt alkoi niin on päivisin edes tekemistä.

    Äänestä

  • Mies85_22 kirjoitti:

    mutta onhan sinkkuna lomalla myös tosi yksinäistä. Luojan kiitos, että työt alkoi niin on päivisin edes tekemistä.

    on kyllä ihan totta, mitä sanoit. Yksinäisyys ei tosiaan ole aina kivaa. Joskus siitä tosin nauttii, mutta sen oppii varmaan vasta sitten kun ei ole ësim. pakosta aina yksin.
    Ja onhan työ sellainen asia, että se antaa ainakin syyn nousta ylös sängystä aamuisin. Hyvä jos se edes auttaa. Kaikilla ei nimittäin tuota työtäkään ole... Mutta tuon viime kommenttisi jälkeen toivon todella että löytäisit sen puuttuvan puoliskosi ja voisit nauttia elämästäsi jonkun toisen kanssa yhdessä. Lahja tämä elämä kuitenkin meille kaikille on... Älä sinäkään tuhlaa sitä synkkyyteen vaan lähde avoimin mielin ihmisten pariin, nimittäin sieltä se toinen ihminen lopulta löytyy... Älä anna periksi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mies85_22 kirjoitti:

täällä: http://www.iltalehti.fi/terveys/200708046417805_tr.shtml

Porukoilla sentään on joku, eivät ole yksin. Mun 4 viikon loma meni vedellessä käteen ja naimalla Fleshligtiin taas kun oon alkuvuodesta ollu sinkku ja nuo maukuu, heillä sentään on ketä rakastaa, itsellä ei mitään.

Ja taas masentaa, maanantaina töihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu