pelimiehet, pelinaiset sekä ne joilla on ulkonäköä ja/tai rahaa.
Taviksien on turhaa edes yrittää löytää seuraa netistä. Ainakaan täällä S24:llä joka tunnetaan kaikkein pinnallisimpana paikkana. S24:n omat tutkimukset voi kertoa mitä kertovat, esim. naiset on kovia valehtelemaan noissa ja muutenkin, toki voi olla miehetkin osa.
Netistä seuraa löytää vain..
8
1441
Vastaukset
- City?
Eiköhän City.fi ole kuitenkin vieläkin pinnallisempi. Sinne ei tavikset ilkeä enää edes kuvaansa laittaa, kaikki on niin kaunista ja komeaa. Pelkkä sokerikuorta kaikki.
- siirtyä..
otamut.orgiin tai iskuri.netiin?
- epäilen
siirtyä.. kirjoitti:
otamut.orgiin tai iskuri.netiin?
Siis pelkkää pornoa? Mieluummin etsisin hieman vakavammalla mielellä, jotenkin tuntuu että noissa paikoissa ei taas oikein äly loista...
- paikoissa on
epäilen kirjoitti:
Siis pelkkää pornoa? Mieluummin etsisin hieman vakavammalla mielellä, jotenkin tuntuu että noissa paikoissa ei taas oikein äly loista...
"Siis pelkkää pornoa? Mieluummin etsisin hieman vakavammalla mielellä, jotenkin tuntuu että noissa paikoissa ei taas oikein äly loista..."
Miten niin pelkkää pornoa? Onhan tuolla noissa molemmissa ihan vakavammallakin mielellä seuraa hakevia. Sun pitää vaan kattoo syvemmälle kuin etusivulle jossa ne kaikki seksinhakuviestit loistaa.
Musta tuntuu että joku tehtailee niitä seksinhakuja ihan piruillakseen, eli ottaa pois ja laittaa uuden ja jos jollain on siellä oikeasti DEITTI-seuran haku niin se piru vie peittyy sinne seksinhakujen alle! Noin ainakin tuolla otamutissa. Oikeasti siellä ei oo kaikki pelkkää pornoo. Mä voin näyttää sulle, kato vaikka:
http://otamut.org/ilmoitukset/hakutulokset/deitti-kaikki
http://otamut.org/ilmoitukset/hakutulokset/muu-kaikki
Okei, noita on kyllä vähemmän mut ei sentään kaikki oo pelkkää pornoo!
- Ninja26
Mie ainakii oon itelleni löytäny seuraa S24:lta ja löysimpä muuten nykysen kihlattunikin sieltä. Ja en todellakaan oo mikää pelinainen enkä sellanen mallityttö ja rahaakaa miulla ei oo.
Oo vaa oma ittes, kyl niitä samanlaisia välistä vastaan tulee.- Nimetön
Kyllä näyttäis kelpaavan ihan tavis yli 40-vuotias yhteishuoltajasinkkukin :D Yhtään pelimiestä ei ole ollut ilo tavata, tosin lienen moiset lähentelyt torjunut ;)
Eikä minua masistele vaikka tapaamisista huolimatta en ole sitä oikeaa löytänyt.
Onko oma vaatimustasosi liian suuri? Etsitkö itse huomaamattasi sitä satujen rinssiä? Itse huomaan syyllistyväni tähän ja jää varmasti monta ihanaa ja tunteikasta miestä treffaamatta.
Nyt reippaasti leuka ylös ja hommaamaan hieman itsetuntoa. Näin tein itsekkin ja se näemmä kannatti. Hyväksyt itsesi sellaisena kun olet ja hommaat pilkettä silmään - se on osoittautunut mitä tehokkaimmaksi tavaksi saada uusia kontakteja ;)
- ja löysin
semmosen kivan tavisnaisen. Ei mennyt kauan, ei tarvinnu juosta treffeillä turhaan, oomme onnellisia ja löydämme päivittäin iloa toisistamme.
Miksi siis roikun täällä? No, nettitreffit voi saattaa yhteen ihmisiä aika kaukaa toisistaan. Se on myös yksi hinta, joka täytyy olla valmis maksamaan tämmösellä saitilla.
Jos etsit ikä- koko- koulutus- ja lapsirajoitettua naista omalta paikkakunnaltasi, voi olla, että tärppi antaa odottaa itseään.- täälläkin
ja löysin itselleni tavismiehen täältä suomi24 chatista.
Niin ja olen vielä pikkusen ylipainoinen yh!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984852Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113870Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371354
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701343En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851259- 531145