panisin, panisin ja panisin!

tämän miehen ottaisin vaikka vain yhdeksi yöksi jos saisin.
http://images.usatoday.com/life/_photos/2007/03/21/chris-daughtry.jpg

taidanpa jatkaa haaveilua :D
201132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

...

Äänestä

ootkä sä homo????

Äänestä

nainen olen. en tietääkseni mies saatika sitten homo!

Äänestä
  • tänne tuollaisen postasit??? Tuollaiset kuvatukset kuuluu ihannemies ym. palstoille, tämä on *MIEHEN LOGIIKKA* -palsta eikä sitä saastuteta tuollaisella *KUVASAASTALLA!*

    Äänestä

No oon kyllä nähnyt kiihottavampaakin...mut kyl tota nyt ehkä tosiaan yhden yön panis (tai siis antais sen panna)...;)

Äänestä
  • kyllä miehen rooli on maata alla ja katsella sivusilmällä urheilua, kun muija tekee päällä (kahdessa merkityksessä 'päällä') panohommat, tietenkin kapula suussa ettei kirkuminen häiritse urheilun seuraamista.

    Äänestä

  • ¨¨¨¨¨¨ kirjoitti:

    kyllä miehen rooli on maata alla ja katsella sivusilmällä urheilua, kun muija tekee päällä (kahdessa merkityksessä 'päällä') panohommat, tietenkin kapula suussa ettei kirkuminen häiritse urheilun seuraamista.

    Jahas, vai niin...no sulla en ainakaan itseäni panettaisi.

    Äänestä

  • ulrika. kirjoitti:

    Jahas, vai niin...no sulla en ainakaan itseäni panettaisi.

    mutkun se selviää sulle vasta sitten, kun olen jo antanut ymmärtää, että saat jotakin aivan muuta.

    Äänestä

  • Etteivät jotkut enää edes osaa kuvitella osallistuvansa seksiin aktiivisesti. Lahnana makaamisesta on tullut jnkl. tavoittelun aihe. Ei kai tässä auta kuin ruveta miestenkin vaan makaamaan. Sitten saa molemmat ainakin nukuttua.

    "mut kyl tota nyt ehkä tosiaan yhden yön panis (tai siis antais sen panna)...;)"

    Äänestä

Kalju =(

Ihme partaviritys =(

Koruja käsissä =(

Liian rimpula mun makuun =(

Eli en katsois kahta kertaa jos tulis vastaan yöelämässä.

Tossa on nami mies!
http://www.houleweb.com/cin_bale.jpg

Äänestä
  • siis pätkistä?

    Äänestä

  • ¨'¨''¨¨'¨' kirjoitti:

    siis pätkistä?

    ihan oikeasti, menkää esittelemään noita haaveitanne toiselle palstalle.

    Äänestä

  • ¨'¨''¨¨'¨' kirjoitti:

    siis pätkistä?

    Bale on yli 180-senttinen, lihaksikas, komea, karismaattinen...miljoona kertaa seksikkäämpi kuin joku stailattu muusikonrenttu.

    Äänestä

  • After Sunset kirjoitti:

    Bale on yli 180-senttinen, lihaksikas, komea, karismaattinen...miljoona kertaa seksikkäämpi kuin joku stailattu muusikonrenttu.

    ei edelleenkään kiinnosta. :)

    Äänestä

  • ¨'¨''¨¨'¨' kirjoitti:

    ihan oikeasti, menkää esittelemään noita haaveitanne toiselle palstalle.

    Ei vois enää vähempää liittyä Miehen logiikkaan se, että 2 bimboa kuolaa joittenkin irvistelevien neitipoikien perään.

    Äänestä

En panisi tuota, kun en oo homo.
Tuohan on melkoinen neiti koruineen.

Äänestä

turhanpäiväinen aloitus pitäisi poistaa tai siirtää ihannemies-palstalle.
Miten yleensäkin keksit sen tänne laittaa?

Äänestä

yök! tosin parikymppiselle tuo kai on "mies"...korvantaustat vielä kosteat tuolla pojulla, ei taida kovin hyvää seksiä siltä saada :(

Äänestä
  • Nyt mäki jäin kuolaamaa totaa ekaa linkkiä....nams!

    Äänestä

sulla tapana harrastaa koskaan kylillä ns. panisinko leikkiä, eli mielessään antaa 'panisin' / 'en panis' statuksia vastaantuleville vastakkaisen sukupuolen edustajille. Sit siitä on vielä vähän haasteellisempikin versio nimeltään nuolisinko pillua leikki, sitä seulaa ei enää niin moni läpäisekkään :-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hmm.. kirjoitti:

tämän miehen ottaisin vaikka vain yhdeksi yöksi jos saisin.
http://images.usatoday.com/life/_photos/2007/03/21/chris-daughtry.jpg

taidanpa jatkaa haaveilua :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu