http://www.andromedical.fi/
Voin omasta kokemuksestani sanoa, että tuo laite todella toimii, ennen oli 15 cm erektiossa, mutta nyt 20 cm, ja naiset tykkää, paksuuttakin tullut lisää 1,5 cm, ja naiset tykkää. Tuon asnsiosta entisestä sinkkuluuserista on tullut todellinen naisten mies.
Voin omasta kokemuksestani sanoa, että tuo laite todella toimii, ennen oli 15 cm erektiossa, mutta nyt 20 cm, ja naiset tykkää, paksuuttakin tullut lisää 1,5 cm, ja naiset tykkää. Tuon asnsiosta entisestä sinkkuluuserista on tullut todellinen naisten mies.
Vastaukset 6
Vanhimmat
HAHA = D Älkää pliis uskoko = D BULLSHIT! Kikkeliä kun vaan EI VOI kasvattaa muuten kuin leikkauksella.
ei kiinosta sen pituus tai paksuus.
Terveitä ihmisiä kiinnostaa minkälainen ihminen on
eikä myöskään kenenkään "aikuisviihde" "sadut".
KUn lukee näiden suhde-palstojen juttuja, niin tulee sellainen olo, ettei tänne kirjoittavissa terveitä olekkaan, siis tuo aloitusviesti sopii tännekkin erinomaisesti. Kyllä täälläkin on peniksen koosta kirjoiteltu paljon. Ihmisten arvomaailmam tunuu kyllä olevan aika viturallaan, ja vielä enemmistön arvomaailma.
eikä missän tapauksessa opettavaista.Aion kyllä puuttua edelleenkin näihin keskusteluihin, ja auttaa ihmisiä näkemään oman "älykkyytensä" vai oletko porno kirjoittaja sitä mieltä että antaisit oman tyttäresi tai poikasi "viihdyttää" täällä itseään.
Täällä on käyty kovaa kiistaa siitä mitä saa ja mitä ei kirjoittaa.
Ei kukaan normaali järjellä varustettu ihminen tosissaan voi väittää, että tänne kirjoitetut porno, herjaavat, sairasta mielikuvitusta edustevat viestit olisivat jotenkin kehittäviä.
mukamas totuutta, ettei normaali ihmistä olekkaan. Just joo.. Onko paljon ihmiseltä vaadittu olla vain ihminen ja ottaa selvää missä voisi korjata omaa käytöstään, tai vaikkapa onko sitä yleensä niin viisas kuin luulee olevansa.
Jokaisella ns. normaalilla ihmisellä on kaikenlaista häikkää jotka kuitenkin NORMAALISTI ymmärtää Kuuluvaksi ihmisenä olemiseen,Asia erikseen on sitten nämä joilla on todellisia ongelmia eivätkä suostu kohtaamaan niitä.
ps, en jatka tätä enää, koska kohta todennäköisesti tullaan täällä syyttämään VALISTAMISESTA.
(kyllä täällä moni valistusta tarvitseekin)
Onko sitten normaalia, että ilkutaan, jos nyt sattuu olemaan pieni penis, tai muutenkin lyhyt varreltaan.
Juuri nämä itseään normaaleina pitävät ihmiset syyllistyvät esim. koulu- tai työpaikkakiusaamiseen, liikennerikkomuksiin, ja kaikenlaiseen muuhuhn ala-arvoiseen käytökseen lähimmäistään kohtaan. Aikanaan Hitlerin Saksassa juuri nämä normaalit ns. normaalit ihmiset mahdollistivat natsien valtaan nousun. Maailmanhistoriassa normaalit ihmiset ovat saaneet paljon erilaistA PAHAA aikaan.