http://only4fun.org/~victrox/rpo/index.php?topic=40.0
Eli ei huijausta ei salaliittoja. Ai niin, ette te tuhuon kuitenkaan usko.
No jokatapauksessa teen kampelat ja lähden täälätä joskin aikaa en kokonaan palaan joskus myöhemmin. Toki voitte uskoa salalaliittoihin. Saa uskoa ihan vapaasti,mutta oikea totuus on kuitenkin vain se, että kenossa ei mitään salaliittoja ja huijauksia ole.
Kuka olikaan taas oikeassa
4
883
Vastaukset 4
- ------------
niinkun toi pajatsotarinakin osoittaa ;)!))
- 3. nainen
No niin, sieltähän sitä taas rahapelioppaan väeltä Gambler1 taas haki pönkitystä väitteilleen, mutta JÄLLEEN jäi todella laihaksi anti: se että tuon RPO:N henkilön OMA MIELIPIDE, oli se ettei tarvitse huijata oli todella köyhä selitys. Pelkkää toistoa Gamblerin omille jutuille. 1. Se oli vain hänen oma henk.koht. mielipiteensä!
2. Vertaus pajatson kiristyviin nauloihin oli aivan naurettava.
3. Hänen mielipiteensä taikka se jo ikivanha perustelu, ettei alhaisten kertoimien vuoksi OLE TARPEELLISTA HUIJATA, eivät todista yhtään mitään. Aivan nollatietoutta taas. Ja vielä kerran : älä jaksa jauhaa salaliitoista, koska ne ovat asiana aivan muuta kuin kenon manipulointi! Et taaskaan pystynyt kuin toistamaan niin itseäsi kuin RPO:n mantroja.Piti lähtee täältä vähäksi aikaa pois,mutta vielä Kysyisin sinulta 3.nainen. muutamia kysymyksiä.
1. Miksi epäilet, että kenoa manipuloidaan?
2. Jos kenossa voittokertoimet ovat liian pieniä ja palutusprosentti on onneton ovat aivan nollatietoutta niin mikä tieto on sitten tarpeeksi pätevä tieto todistamaan sen, että kenoa ei manipuloida?????????. Tuntuntuu siltä, että ei minkäänlainen tieto pysty todistamaan sitä sulle, että kenoa ei manipulioda. ?!!!!???- 3. nainen
Gambler1 kirjoitti:
Piti lähtee täältä vähäksi aikaa pois,mutta vielä Kysyisin sinulta 3.nainen. muutamia kysymyksiä.
1. Miksi epäilet, että kenoa manipuloidaan?
2. Jos kenossa voittokertoimet ovat liian pieniä ja palutusprosentti on onneton ovat aivan nollatietoutta niin mikä tieto on sitten tarpeeksi pätevä tieto todistamaan sen, että kenoa ei manipuloida?????????. Tuntuntuu siltä, että ei minkäänlainen tieto pysty todistamaan sitä sulle, että kenoa ei manipulioda. ?!!!!???1. Arvontaa ei milloinkaan voida suorittaa manuaalisesti (ei edes tietokoneen kerran hajotessa arvottu) ja siksi että liian paljon on "sattumia" jotka on pelaajalle v--mäisiä ja aina veikalle eduksi.
2. Lue ed. eli arvonta manuaaliseksi ja tekosyyt pois!
Ei se rehellisyyden todistaminen ole tuon vaikeampaa niin luulis että veikka jo kaiken epäilyn jälkeen muuttais käytäntöjään mutta kaskummaa ei sitä tee, jottei sampo tyrehtyisi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t1251304Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️921007Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää254978On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien75787- 54764
Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞35700- 66677
- 46650
- 43611
Mulla ei ole Suomessa enää mitään
4 vuotta joutuu asumaan henkisessä vankilassa. Sitten voi muuttaa takaisin ulkomaille.164600Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh30587Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä30585Provider miehistä..
Tietyt miehet puhuvat ilkeästi naisista, jotka haluavat elää miehen tuloilla. Eikö? Mutta miksi tietyt miehet siitä pah191583Miksi älyllinen ponnistelu ei ole kaikille ihanaa?
Auttakaa minua, en ymmärrä. 🥵 Miten on mahdollista, että joku ei pidä pähkäilystä ja älyllisestä ponnistelusta? Minus98525- 201494
Oulaisten kaupunki/ Honkamajan kuntolenkit
Mikä ihme riivaa Oulaisten kaupunkia,kun honkamajan kuntopolut jääneet koko kesältä heinät ja pajut niittämättä? Kenelle18462Miten tehdään Todellavaikeeta hulluksi?
Tässä on nainen, jolla on korkea vaatimustaso! Todellavaikeeta voisi lukea tämän ja kiehua kateudessaan. 🤭 "[Etunimi91458Olet oikeasti paras
Mies, joka on kohdalleni sattunut. Oikeastaan liian hyvä, jos rehellisiä ollaan. Sinun paikkaasi ei kukaan vie, vaikka e27456- 34448
- 98446