Mielipiteitä siitä, minkä merkkinen deodorantti pitää parhaiten hajun ja hienerityksen poissa?
ehkä vähän erilainen
4
474
Vastaukset
- black&white
kokeilleena parhaiten mielestäni toimii Rexonan dödöt
- kaiza
Bats edottomasti, ruotsalainen tuote, saa nykyään Suomesta apteekista. Pesen illoin ja aamuin ja aamulla laitan Batsia kainaloihin ja jalkoihin eikä muuten haise. Roll-on ja creme löytyy, n. 7 e
- haet
Vichy 7 days dödöä.Raikas,mieto tuoksu ja pitää todella hyvin eikä ole niin äkästä kuin muut.Siis pitää muttei riko ihoa.Kaikkea on kokeiltu.
- paras dödö
Tehokas, ei tarvitse laittaa kovin paljoa ja pitää hienhajun poissa ainakin seuraavaan aamuun asti.
Täysin hajuton (vastoin kuin jotkut kalliitkin hajusteettomat dödöt jotka pahimmillaan haisevat liimalta tai viinalta tms), kainaloissa tuntuu korkeintaan mieto suihkusaippuan tuoksu läheltä nuuhkittaessa.
Ei ärsytä tai kutita kainaloita, minulla on tapana ajaa kainalokarvat suihkun jälkeen ja ennen dödön laittamista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096926Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1034618L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa473908TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133304Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6621950- 661308
- 91279
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2021275Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551273Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481240