teille.
Ihastutteko koskaan vieraaseen naiseen? (jopa varattuun).
Mikä piirre saa juuri sinut ihastumaan toiseen naiseen? Oman puolison vastakohta/oman itsensä vastakohta/itsesi kaltainen?
Varatut nuoremmat (30-40v) miehet, kysymys
13
549
Vastaukset
- _Kolmas_
Ei yksi nainen riitä kuin lyhyeksi ajaksi kerrallaan, vaikka olisi kuinka hyvä.
- Varattu 31
sinut kinnostumaan toisesta naisessa, mitä erityistä siinä toisessa naisessa pitää olla?
- Man-Pump
Varattu 31 kirjoitti:
sinut kinnostumaan toisesta naisessa, mitä erityistä siinä toisessa naisessa pitää olla?
Eihän se olis nainen, jos sillä ei olis sitä, HÖRHHRÖÖ HÖRGHHHÖHHÖÖ!!!
- Varattu31
Man-Pump kirjoitti:
Eihän se olis nainen, jos sillä ei olis sitä, HÖRHHRÖÖ HÖRGHHHÖHHÖÖ!!!
SE on, mutta tuskinpa miehet IHAN kaikkiin "piip" ihastuu.
- Man-Pump
Varattu31 kirjoitti:
SE on, mutta tuskinpa miehet IHAN kaikkiin "piip" ihastuu.
ei ne sitten mitään miehiä oo, vaan jotain meikkipoikia.
- <Mies29>
Ihastumisia tulee ja menee. Yleensä ihastun sellaiseen, jota näkee viikoittain esimerkiksi harrastuksissa.
Ei mitään vakavampaa kumminkaan, ihmeellinen olisi se ihminen joka ei pitkässä parisuhteessa koskaan ihastuisi toiseen.- Varattu 31
sinullekin eli mikä on juuri sinulle se erityinen piirre naisessa, joka ihastuttaa?
- kysymys...
totta kai voi ihastua mutta siihen se jääkin
- Y.T.
Ei sitä voi analysoida, naisia tulee ja menee ja ne kaikki erilaisia.
- Tosissaanko kysyit?
No öööh? Ei kun kukaan 30-40v mies ei ikinä koskaan ole
vieraaseen naiseen ihastunut. Ei siis ikinä.- Alkup.
minä kysyin.
Ehkä TÄRKEIN kysymys oli kuitenkin se, että mikä piirre erityisesti toisessa naisessa aiheuttaa ihastusta? - ootteko oikeesti tyhmiä?
Alkup. kirjoitti:
minä kysyin.
Ehkä TÄRKEIN kysymys oli kuitenkin se, että mikä piirre erityisesti toisessa naisessa aiheuttaa ihastusta?Se piirre, mikä voi aiheuttaa ihastumista voi olla eri ihmisillä aivan eri. Aivan samalla tavalla elämä, puheenaiheet, harrastukset, yhteiset kiinnostuksenkohteet jne. eri ihmisen kanssa voivat olla täysin erilaisia.
- ootteko oikeesti tyhmiä?
ootteko oikeesti tyhmiä? kirjoitti:
Se piirre, mikä voi aiheuttaa ihastumista voi olla eri ihmisillä aivan eri. Aivan samalla tavalla elämä, puheenaiheet, harrastukset, yhteiset kiinnostuksenkohteet jne. eri ihmisen kanssa voivat olla täysin erilaisia.
koska edellinen vastaus oli liian syvällinen kysymyksen tasoon nähden, esitetään asia näin:
Vannoutunut tissimies, joka ei vois kuvitellakaan seurustelevansa muitten kuin tissien kanssa näkee eräänä päivänä tosi hyvän pepun. Sit se ajatteleekin, että onpa tosi hyvä peppu, mä haluun seurustellaki sen kaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2772885Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka472280Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3471987- 1131717
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1051644Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121365- 661307
- 681243
- 551179
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl771161