Vähän jälkeen

kyyneleiden,
pierun päästin sä kysyit mitä teen
vähän jälkeen kyyneleiden
vessaan juoksin
pytyn päälle istahdin
5375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olipas vitsikästä....pönttö

Äänestä

kun ne pytyllä piti pois lasketella : )

Anteeksi, olin epäasiallinen, mutta runoutta ei saa sotkea tosiasioihin.

Ei vaan nauroin vedet silmissä, hassun hauskaa komiikkaa osoitit sinä : )

Äänestä
  • Vaan paskahätä tuossa koitti. :D

    Äänestä

  • Ranny. kirjoitti:

    Vaan paskahätä tuossa koitti. :D

    swe on harvinaisen inhimillistä, vaikka nettideittailu palstalla tavan harvinaista ja epäsopivaa, mutta olkoot... viikonlopun kunniaksi : )

    Äänestä

Niin kaunista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ranny. kirjoitti:

kyyneleiden,
pierun päästin sä kysyit mitä teen
vähän jälkeen kyyneleiden
vessaan juoksin
pytyn päälle istahdin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu