Mies on n. 40 v. Kymmenen lasta, joista vanhin on just muuttanut omaan kämppään. Nuorin lapsi vasta parivuotias. Alkoi pettämään kun nuorin oli syntynyt. Nyt on ollut 3 - 4 vierasta muijaa, joille valehdellut, puhunut silmät ja suut täyteen p....aa (sen se osaa, tehnyt myyntihommia koko ikänsä, joitakin on jopa painostettu suhteeseen). Kolme kertaa jo muuttanut pois kotoa. Asuu taas pois ja on kuulema mennyt kihloihin?!?! (taitaa tyttöparka olla paksuna). Yrittää kai lapsitehtailun Suomen ennätystä. Eikö Suomen laki voisi määrätä kastruloitavaksi, Tollohan on SAIRAS. Eli tämmönen tapaus. Vaimo yksin lasten kanssa. Jee jee, suht koht norrmaaalia?
Takuu Remonttireiska
on kipiä
3
613
Vastaukset
- ihan ok vai?
No onko sitten ihan normaalia sinulta, naiselta, suostua tekemään tuollainen lapsikatras (oletko kenties jostain lestadiolaisalueelta?) , katsella ukkoa joko soutaa ja huopaa ja käy vieraissa???? Ehei... ei järjen hiventä!
- ihanaisen adoniksen
Tiedän tuon tapauksen. Kuulin että olisi sekaantunut myös johonkin ns. "ei vapaaehtoisuuteen perustuvaan" toimintaankin.
- Pää vaimolla kipiä vai?
Lisää pökköä pesään, kyllä se siitä sikiää, että pääsee edes pariinkymmeneen.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ukrainan ulkoministeri: Moskova aistii tappion Ukrainassa
Dmytro Kuleban mukaan Venäjä yrittää puheillaan pelotella länsimaita. Ukrainan ulkoministerin Dmytro Kuleban mukaan Venäjän esittämät varoitukset kol2624341Stefu haikailee
Julkaisi stooreissa kuvan vickestä. Sitten Martinasta treenaamassa Hangossa ulkona. Hmm.2653538Harmi mies ettet arvostanut
Minua tarpeeksi. Myöhemmin kaikki olisi palkittu ja olisin antanut sinulle aitoa rakkautta. Tämä sattuu mutta yritän ajatella, että ehkä se rakkaus ku1591861Oi! Legandaarinen Vesa-Matti "Vesku" Loiri, 77, poseeraa kahdessa eri kuvassa - Some riemastui!
Vesa-Matti "Vesku" Loiri on kyllä legenda jo eläessään. Hienoa nähdä, että virtaa piisaa. Voimia, iloa ja eloa, Vesku! https://www.suomi24.fi/viihde251734Lavrov väläyttelee WW3:sta
Venäjän ulkoministeri Sergei Lavrov varoittaa, että kolmannen maailmansodan uhka on todellinen. Lavrov sanoi venäläiselle uutistoimisto Interfaxille,2991457Ketä Sofia fanit veikkaatte seuraavaksi lompakoksi?
Kenestä Sofia höynäyttää itselleen seuraavan lompakon?133989Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe18896Voiko hyvää omatuntoa ostaa?
Olen tässä nyt muutaman päivän paininut erään rahaan liittyvän pulman kanssa. Kerron ensin vähän taustaa ... Eli erosin 15 vuoden parisuhteesta 9 vuo235869en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va115862