HCM FIILARIT?

Pian se koittaa. Kerro omista fiilareistasi. Itsellä jo perhosia vatsassa ett meneekö alle 4 tunnin vai ei. Sää näyttäisi suosivan juoksijoita. Nähdään viivalla ja hymyillään :)
3421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen ollut koko elämäni urheilematta. Lähes.
Alotin joulukuussa projektin "maraton 07". Ikäkriisi kait.
130 lenkkiä juostu, aikaa käytetty 110 tuntia.
Alussa lenkit lyhyempiä.

Nyt on aika kohdata ikäkriisi. Pisin lenkki on ollut 27 kilometriä.
Puolimaraton meni toukokuussa 2.15. Nyt tavoitteena on päästä maaliin. Eli jännittää kyllä.

Äänestä

tunteet heilahdellu päivästä toiseen. Välillä hirveä jännitys ja iloinen mieli ja ajattelee et kyllä kulkee irtonaisesti ku ei oo 1,5viikkoon harjotellu ollenkaan ja sit välil taas on ihan tuhnu olo ettei jännitä ollenkaan ja ajattelee et juoksu ei kulje koska ei ole niitä paria lyhkästä reipasta lenkkiä vetäny et olis juoksutuntuma pysyny : )Hyvää matkaa huomiseks kaikille juoksija veljille ja siskoille!

Äänestä
  • On siinä onneksi tarpeeksi matkaa kiriä jos sattuu saamaan huonon lähdön..

    Ideaalisää tulossa ja muutenkin kaikki on hyvin.

    4.15 aikaan olisin tosi tyytyväinen, kovempaakin voi toki mennä jos energiat riittää (puolikas oli 1.48 toukokuussa).

    viivalla nähdään.


    JJ

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minttu..... kirjoitti:

Pian se koittaa. Kerro omista fiilareistasi. Itsellä jo perhosia vatsassa ett meneekö alle 4 tunnin vai ei. Sää näyttäisi suosivan juoksijoita. Nähdään viivalla ja hymyillään :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu