tilasin vividas aurinkoisin kapseleita.ja voin rehellisesti kertoo että toimii.sain 20 päivän kuurin ilmasiksi aliuksi ja väriä on jo vähän tullut kasvoillekin.aivan kuin olisisn ollut auringossa.uskokaa tai älkää.eihän ne pelkät porkkana kapselit rusketakaan,mitä ootte syöneet.nämä on ihan eri asia.tilasin nämä ekuponkiuutisista muistaakseni.kokeilkaa ihmeessä.
rusketuskapselit toimii
emmi
32033
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
annatko osotteen tai nettisivun, mistä niitä vois tilata? Eihän mulla ainakaan oo mitään kuponkiuutisia tallella.
Eihän se rusketus oo sellasta hirveetä keltasta epäaidon näköstä?
No ei ne kyllä mulla ainakaan toiminut vaikka söin monta kuukautta... Että en kyllä suosittele, vaikka voihan se olla ihan henkilöstä kiinni toimiiko.... Kuulostaa vähän liian hyvältä ollakseen totta: "Rusketu ilman aurinkoa". Onhan niitä kaikenmaailman rasvasieppareitakin.....:)
ite söin puoli vuotta niitä kapseleita ja välillä jopa tupla määrän. ei mitään vaikutusta ollut. :( kyllä minä vannon ennemminkin itsruskettavan nimeen.. harmi vaan. olis ollu kiva jos ne olis toiminu.