Tutustuin ihanaan goottipoikaan, mut itse en o gootti. Onks niillä jotain rituaalimenoja etc.? Harrastaako ne esim. seksuaalisia hurjasteluja mm. sitomalla toisia?
Rituaalimenoja
11
1575
Vastaukset
- Goth-Mog
Olen joskus rituaalinomaisesti painanut huuleni tytön huulille, joskus jopa työntänyt kieleni hänen suuhunsa. Tiiä sitten, kuinka tavallista on..
Pari kertaa on tullut työnnettyä penis (jäykistynyt) tytön emättimeen (kostunut), ja hinkattua sitä rituaalinomaisesti edestakaisin siellä. Eipä paljon muuta, toivottavasti auttoi edes vähäsen. :)- gothicboy6969
Tapahtuiko tämä siis Internetissä ?
- tsajajajaj
Voip olla, että koetatte tehrä itsemurhaa muovilusikalla.
- Joku tämmöi vaan...
Tietenkin gooteilla on rituaalimenoja! Mitä sinä oikein kuvittelit ?? Omiin rituaaleihini kuuluu mm. valonsäteiden verinen uhraaminen polvet koukussa kädet neljästi toistensa ympärillä pää alaspäin.. Suosittelisin kokeilemaan, ainakin sillä tavalla saat sen goottipojan omaksesi!!123456789#¤%/&()
- AMMU JA LATAA
NO VOI LUOJA !!!!
Ottakaapa ihmiset se järki taas käteen ja ajatelkaapa hieman. Aivojen käyttö on sallittua jos ei muuta niin istukaapa hetkeksi alas kaikessa hiljaisuudessa, hengittäkää syvään ja miettikää.
Hoh tähänkö sitä on nykyään menty jos näin on käynyt niin hyvästi suomi ja muu maailma tämä ukko muuttaa tiibettiin.- Pois alta!
Joo alkaa olla länsimainen hapatus sen vertaa kovaa kamaa jo, hulluutta suorastaan! Ei kellään enää järkeä päässä, kulutushysteriaa, emoja gootteja ernuja homoja lesboja transuja täys koko mesta. Tiibettiin ja lujaa, täältä tullaan munkit!
- GothicGayBoy
Mä ja mun poiccis kuunnellaan kynttilän valossa HIM:iä ja 69Eyes:iä, viillellään toisiamme juustohöylällä ja sit imetään toistemme verta. Mun poiccis on fruittari mut se suostuu näihin rituaaleihin mun takia.
- BubbleGirl
Miten gootit ja seksilieikit taas liittyvät toisiinsa? Sitomista voi harrastaa vaikka presidentti jos rouvaa huvittaa.
Kyllä, minäkin uhraan eläimiä...- perkeleenpoika93
mäki uhrasin kyrpäni saatanalle...Gootit ftw
- BubbleGirl
perkeleenpoika93 kirjoitti:
mäki uhrasin kyrpäni saatanalle...Gootit ftw
x)
...kyrpäsi Saatanalle. - joku tämmöi vaan...
perkeleenpoika93 kirjoitti:
mäki uhrasin kyrpäni saatanalle...Gootit ftw
tykkäskö se siitä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1031655
Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1271432En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k831268- 621153
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut101038Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.111999Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall213806Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht57773- 122743
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20708