Viikonloppuna pää täyteen

On se perkele kun ei enää edes runkkaaminen tunnu missään. Kaikki kääntyy vastaan, ei naista saa koskaan ja töitä vaan on elämässä. Antaisko lääkäri lomaa jos menisi valittaa born outia.
6702
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei ole mitään kannattaa varmaan tehdä jotain helppoja hommia ainakin silloin tällöin niin ettei aika tule ihan NIIN pitkäksi.

Äänestä
  • ja pääsen otsikoihin.

    Äänestä

Minun teki mieli juoda jo maanantaina pää täyteen. Selailin vaan foormumeita koko päivän ja vitutti oma mitätömyys. No enää 2 päivää ja 8 töissä ja sitten voi juoda.

Äänestä

voi sitä viikollaki tenutella ja käydä töis, ei tietty mitään muistipoiskännei , mut yhen 12 askin melkeen päiväs ja elämä hymyilee, kunha ei montaa vko/kk vedä putkee, voi alkaa näkyy jossai...

Äänestä

LOL

Äänestä
  • uus Matti Nykänen!

    Vain Mervi puuttuu.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


M22. kirjoitti:

On se perkele kun ei enää edes runkkaaminen tunnu missään. Kaikki kääntyy vastaan, ei naista saa koskaan ja töitä vaan on elämässä. Antaisko lääkäri lomaa jos menisi valittaa born outia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu