Uusia ystäviä etsiskelen pk-seudulta lenkkeilemään,shoppailee, bilettää,ja yleensäkkin aikaa viettämään.Itse olen 26v nainen, toivottavasti olet suunnilleen samaa ikäluokkaa oleva nainen.Luonteeltani olen: Iloinen, hassu, hauska, luotettava, seurallinen, huumorintajuinen...Opiskelen tarjoilijaksi.Harrastuksiini kuuluu: Musiikki, lenkkeily, leffat, lukeminen, pyöräily, laskettelu, matkustelu,tietsikka, kirjoittelu...Mailia saa laittaa osoitteeseen [email protected]
Ystäviä pk-sedulta naisista?
.....
2417
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
ANTEEKSI jos paljastin totuuden, mutta paljastin totuutesi, koska et ole muuta kuin pimperoa ja romanttista ikään kuin salaa rakastuvaista esittävä valepukki!
Jos on puhtaat jauhot pussissa, haet seuraa kuin rehellinen ihminen, etkä kuin jokin namusetä sammakko. Missä mättää? Tee profiili ja jutellaan kuin ihmiset. Mistä kukaan voisi luottaa sinuun, kun sinulla ei ole edes anonyymiä valeprofiilia, oikeasta profiilista puhumattakaan. Jos olet joku pedofiili pökelö, varoitan sinua ja vain tämän ainoan kerran, seuraavaksi en enää varoita.
Vai sitä mieltä olet, kiitos kommentista:)