Seksikäs Big Boss

Pikkujouluna ihastuin pomooni ja hän minuun. Hän on naimisissa ja minä sinkku, emmekä ole tavanneet. Minusta tämä uteliasuus häiritsee ja olisi parempi jos vaan kokeillaan, hypätään sänkyyn.
Onko kenelläkään kokemusta tästä?
31159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tyydytä oma narsistinen taarpeesi ja tuhoa jälleen yksi perhe..oot saastaa

Tv Pomon vaimo

Äänestä

ihan vapaasti pilaamaan kunnon ihmisten välejä niin kuin lutkilla on tapana

Äänestä

niin kuitenkin siihen tarvitaan kaksi... been there done that. Jos haluat yhden yön selvitä (mitä hän haluaa), ennen kuin teet mitään peruuttamatonta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Just do it? kirjoitti:

Pikkujouluna ihastuin pomooni ja hän minuun. Hän on naimisissa ja minä sinkku, emmekä ole tavanneet. Minusta tämä uteliasuus häiritsee ja olisi parempi jos vaan kokeillaan, hypätään sänkyyn.
Onko kenelläkään kokemusta tästä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu