onko suomessa lainkaan rumpujen soittajii meille?

moi!!

täällä kirjoittaa yks 11 vuotias tyttö joka kaipaa bändiinsä jossa on vielä 2 jäsentä:13 ja 11 vuotiaat tytöt soittajia..
jos sä osaat soittaa rumpuja tai jotain vastaavaa ja jos sä oot10-14 vuotias niin mailaa tai vastaa....
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tääl ois yks 14v rumpali joka vois olla kiinnostunu. Ois vaa ihan kiva tietää mist päi suomee te ootte?

Äänestä
  • moe!

    no ollaan merijärveltä eli oulusta 100km etelään.
    mailaa!! ossu on: [email protected]
    mist ite oot? ootko tyttö vai poika?
    vastaa!!!!

    t: suski(the laundry)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"suski" kirjoitti:

moi!!

täällä kirjoittaa yks 11 vuotias tyttö joka kaipaa bändiinsä jossa on vielä 2 jäsentä:13 ja 11 vuotiaat tytöt soittajia..
jos sä osaat soittaa rumpuja tai jotain vastaavaa ja jos sä oot10-14 vuotias niin mailaa tai vastaa....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu