Mikä ihme siinä on, että YLE ei saa tekstityksiään pelaamaan. P...le, singnaalin taso on hyvä ja laitteet muuten kyllä pelittää. Ihan vihaksi pistää!!!
Digidigi
boxia
3489
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mikäkö?
Suomalaiset pakotetaan! Ainoa, joka nousee mielivaltaa vastaan on Väyrys-Pate ja sitä vaan nauretaan.
Siinä teille EUta ja Eurooppaa!
Kohta sen taas pääsee näkemään, kuinka lama iskee pieneen Suomeen.
Ei itketä lapsiperheetkään, kun lama vie talot alta. Miksi oli suureelliset kuvitelmat? Kun piti rakentaa, piti rakentaa suuri talo. Lama tulee ja suuret talot kuluttavat valtavasti energiaa.
En olisi uskonut olevani samaa mieltä koskaan Linkolan kanssa. Hän oli oikeassa; ihminen kuluttaa itsensä sukupuuttoon.
Lisääntyykää, jos uskallatte. Tai haluatte aiheuttaa kaikkein rakkaimmillenne sen helvetin, mitä todellinen puute tuo.
Itse olen maailmaa nähnyt papparainen, en pelkää. Olen halunnut itsenäistä Suomea. Nyt jostakin tolloluukusta teidät pannaan murheen alle! Haloo! Tämä on siirtymistä yltäkylläisyden diieteistä puutteen pettuleipään.
Tätä halusitte, te digiboksille uskolliset! Sokeana menette. Tuho on tuleva, eikä auta laiska Tenniläkään!
Tekstityksen pätkiminen ei johdu Yleisradiosta vaan signaalia välittävästä TeliaSonerasta. Ole ystävällinen ja tee vikailmoitus Soneralle.
Ylen tekstitykset toimii ihan sata varmasti. Jos on ongelmia niin vika löytyy itse boxista. Itselläni on kolme lootaa joista yhdessä on tekstitysongelmia. Teksti tulee liian aikaisin tai yhtäkkiä katkeaa ja toisilla boxeilla ei ole samaa ongelmaa. Vaikka katsotaan samaa ohjelmaa eri huoneissa.