Hei höpönassut...
Kukahan on tämän palstan kenties kaikkien aikojen ehdottomasti paras kirjoittaja?
Ehdotan itseäni...
Kukahan on tämän palstan kenties kaikkien aikojen ehdottomasti paras kirjoittaja?
Ehdotan itseäni...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
äänestää ketään. Sulle vois muuten laittaa äänen, mutta en voi sietää paljoa kolmen pisteen käyttöä lauseiden perässä. Se on usein ihan turhaa ja siitä tulee sitäpaitsi mielikuva, kuin kirjoittaja joko ajattelisi laiskasti tai ei osaisi muotoilla sanottavaansa loppuun asti.
sittenkin äänestää. Muinoin täällä oli nimimerkki adrianleewerkuhn. Objektiivisesti arvoiden sen kirjoitukset oli taidetta, tän palstan mittapuulla siis.
Nykyisin on pari hyvää.
rohkenen sen kummempia tarkkailuja ja rankaisuja tekemättä tietää kenen kommenttiin nyt kommenttini laitan-:)-:)
niinkin.
:)
kun yksirivisiä kirjoittajia haetaan :)
Se on muuten hyvä tiivistää asia yhdelle riville, se on erittäin kustannustehokasta, asia jota julkishallintomme ei ole vielä täysin kunnolla sisäistänyt
Selkeät säästötoimenpiteeni sulivat kuitenkin kuin toissa talven loskaiset lumet, kun säästin tavuviivoissakin...
Mutta kokeileppa lukea hitaampaa ja Ajatuksen(ihan yksi vaan) kanssa...
tuossa oli liian monta ajatusta liian nopeasti
ja ilman yhtään (väri)kuvaa?
psst. olet siis "niitä" poikia -:)
olen niitä hämeen hitaita
olen niitä hämeen hitaita
Ehkä vain hitusen neuroottinen:-) Yksikin kommentti kas riittää...
että tämä eniro kippo uppoaa minä hetkenä hyvänsä :)
rautaa ja laivat pelkkää puuta hiio hoi...Mut nykyisin on tän palstan "miehet" huh hei ja kaapille...
enää ei ole tapsa rautavaaran kaltaisia tyyppejä vaan ainoastaan lipeviä piilohomoja hyi yäk kun vain ajatteleekin sitä
on tottakai Tampereen oma poika ja järkäle Hossi...
posketon vääryys ettei Nobel-komitea ole vieläkään palkinnut tämän palstan ansiokkaita poikia kimppamitalilla:DDD
vähintäänkin pahvinen työn sankari mitali kuuluisi niistä kuolemattomista tulkinnoista mitä täällä on väännetty
en uskoa ikupäivänä ois voinu, etttä MPW:kin on homo.
Voi jukranpujut...
Emmanuele.
siis onks ne yhessä???
Ja lepsoja?????
Mitä tästäkin vielä tulee.
lisäksi ne on vielä kommunisteja ja sukua keskenään
Kukaan ei osaa kirjoittaa, koska kenelläkään ei ole _ajatuksia_. Eli sinä saat ääneni.
mieheltä, joka suuntaa huomionsa kauniimpaan sukupuoleen(siis naisiin, paitsi tän palstan tylleröihin, jotka on rumia, mut ei pihtaa).
Puhetta, joka osuvasti kuvaa vaan ei rakenna tämän palstan karua todellisuutta.
"(siis naisiin, paitsi tän palstan tylleröihin, jotka on rumia, mut ei pihtaa)."
Olen vakuutunut, että esim. -QoH- on kaunis nainen myös livenä:)
Tjaah, miten haluaisit sitten `rakentaa` sitä todellisuutta?
yhtään osuvaa kirjoitusta. Pelkkää höpöhöpöä vain niin kuin se eilinen kuka tuikkaisi hännän kenenkäkin palstapaviaanin perseeseen.
onneksi se saasta on siivottu täältä