Paras tapa pettää

Miten onnistuu vuosienkin pettäminen jäämättä kiinni?? kertokaapa, kellä kokemusta on..
103207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

KAIKKI NAISET JA ERITYISESTI YH-HUORA NAISET PETTÄÄ NETISSÄ JATKUVASTI MIEHIÄ. EI KUNNON NAINEN EDES OLE YH-HUORA. JOS KUNNON NAINEN ON ,NIIN SILLÄ ON JA PYSYY MIES.!!!!!

Äänestä
  • ota huonoa pettävää miestä asumaan saman katon alle.

    Äänestä

  • ei katellu pettävää narsistia loputtomasti..nyt yh mutta monta monta kertaa viisaampi,ei ota enää sikaa säkissä.....et revi siitä,sivistymätön moukka..!!

    Äänestä

  • taisit muru unohtaa, nehän pettää vainajia, eiks viel kamalampaa : Horror horror !!!

    Äänestä

  • Enkä minä koskaan huolisi miestä, jonka kielen käyttö on noin ala-arvoista ja jolla ei ole sydäntä.

    Äänestä

onistuu pitää kahta perhettä, jos omistaa firman toisessa maassa tai eri paikkakunnalla. Naisethan nussituttaa itseänsä kaikissa työpaikoissa, joissa on vaihtelevat työajat ja miehiä edes yksi

Äänestä
  • Mikä se helvetin kunnon nainen on, kun sen mies juoksee vieraissa? Kunnon nainen laittaa stopin pelleilylle. Pihtariakat on erikseen. Pässejä siinä tapauksessa molemmat ja sopivat toisilleen.

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Mikä se helvetin kunnon nainen on, kun sen mies juoksee vieraissa? Kunnon nainen laittaa stopin pelleilylle. Pihtariakat on erikseen. Pässejä siinä tapauksessa molemmat ja sopivat toisilleen.

    rakas lapsi.

    Äänestä

onnistuu.Mitä kauemmin sitä harrastaa, sitä taitavammaksi siinä tulee.siitä tulee vähän kuin toinen luonto.Mitä se sitten ihmiselle itselleen tekee,en tiedä, mutta arvaisin että ei ainakaan mitään hyvää

Äänestä

Kun lähtee vaihto-opiskelijaksi ulkomaille, niin eiköhän se pettäminen onnistu siellä kaukana jossain. Tyttöystävä on vähän niinkuin "need to know" pohjalla.

Varsinkin jos nuori mies lähtee vaihtoon johonkin eksoottisempaan maahan, kuten Thaimaaseen tai Malesiaan. Siellä ei liene vaikeuksia "toteuttaa itseänsä", ja tutustua paikallisiin naisiin?

Varoituksen sana kaikille, joiden nais/miesystävä on vaihdossa ulkomailla.

Siellä se pettäminen on niin helppoa ja vaivatonta, ja kuka pystyy olemaan pettämättä jos on ollut pitkään ilman sekä tarjouksia ja houkutuksia on lähellä? Se vaatii suurta itsehillintää ja -kuria, niin mieheltä kuin naiseltakin, kieltäytyä seksistä varsinkin jos sitä oikein "tuputetaan".

Mutta, jokainen tekee ratkaisunsa miten elää ulkomailla jos oma puoliso jää Suomeen. Onneksi olin itse sinkku kun opiskelin ulkomailla, niin ei tullut pahaa oloa eikä petettyä ketään.

Nimimerkillä, läheltä menoa seurannut...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jäämättä kiinni kirjoitti:

Miten onnistuu vuosienkin pettäminen jäämättä kiinni?? kertokaapa, kellä kokemusta on..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu