olla temperamenttia?Sellaista oikein tulista sellaista;)?
Saako ihannenaisella
firepepper
4683
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Riippuu siitä, mihin se nainen sitä tempperamenttiaan käyttää: räyhääkö, on vailla itsehillintää, hermostuu ja reagoi ajattelematta seurauksia, jos näin tempperamentti on miinusta. Jos taas nainen on persoonaltaan räiskyvä, aktiivinen ja tunteikas, silloin tempperamentikkuus on ok.
Yleisesti ottaen itsehillinnän puute tai matala itsekuri on aina huono asia ja harvoin aiheuttaa mitään positiivista.
kaikissa hyvissäkin asioissa on aina huonot puolensa. Ja huonoissa hyvät puolensa. Aina ei saa pelkkiä rusinoita pullasta..
Vanha sanonta, joka ei pidä paikkaansa. Kyllä on paljon pahoja asioita, joissa ei ole mitään hyvää ja toisinpäin. Mutta kukin tietenkin ajattelee oma elämänlogiikkansa mukaisesti.
SAA JA ENNEN KAIKKEA ME RIITELISIMME HARVOIN JA OLISI UPEAA OLLA SELLAINEN MR UNELMAMIES JOKA YLLÄTTÄISI JA SELLAINEN MR UNELMAMIES JOKA KOHTELISI VAIMOAAN AIDOSTI JA SITTEN ENNEN KAIKKEA YLLÄTTÄISI TYYLILLÄ