Tässä on muutama esimerkki erittäin komeista miehistä.
Tom Cruise:
http://www.tufuncion.com/images/tom_cruise_3.jpg
Teppo (Suomi24 kirjoittelee ja kuva on Tepon profiilista):
http://galleria.suomi24.fi/teppo.moi
Brad Pitt:
http://www.simplydumb.com/wp-content/uploads/2006/06/brad-pitt-on-hospital-walls.jpg
Musta Tepossa on jotain sellaista, mikä tekee siitä komeimman! Sen kun saisi omaan sänkyynsä niin nami!
Tom Cruise:
http://www.tufuncion.com/images/tom_cruise_3.jpg
Teppo (Suomi24 kirjoittelee ja kuva on Tepon profiilista):
http://galleria.suomi24.fi/teppo.moi
Brad Pitt:
http://www.simplydumb.com/wp-content/uploads/2006/06/brad-pitt-on-hospital-walls.jpg
Musta Tepossa on jotain sellaista, mikä tekee siitä komeimman! Sen kun saisi omaan sänkyynsä niin nami!
Vastaukset 15
Vanhimmat
Tepolla on kuulemma myös melko suuri kalu, että myös siittä syystä Teppo on haluttua treffiseuraa. Että jonottaan vaan niinku muutkin naiset, et sillei hei!
Stadin kundi ihan punastuu et sillei hei! Teppo on kieltämättä naisten keskuudessa suosittu et sillei hei! Teppo on nuori kolli noihin kahteen verrattuna, joten se ei ole reilua Cruiselle eikä Pitille..
Onko noin pahasti asiat kun pitää itseään mainostaa noin? :D
Ei jumaliste :D buahahaaaa
Please don't stalk Teppo.moi on the Internet and please do not write any stupid comments by many users names on here. You want to tell us what they are?
No? Are you sure?
Its ok if you don't want to ... :-)
tunnissa? Kun ei tämä edes ole varsinaisesti sinun alaasi edes, tämä on enempi naisten palsta. Ihme juttu, varsinkin jos et itse kirjoittanut aloitusta. :D
Tepon tekosia kaikki viestit!
Kuka sen "kissanhännän" nostaa jollei Teppo itse.
...perseestä!
Teppo rules!
oot rumin mies mitä oon ikinä nähny
Näissä miehissä ei ole yhtään särmään. Ei nappaa sitten yhtään!
...sen näköinen mies tuo teppo etten sänkyyni huolisi mistään hinnasta!
Taidat vaan kato olla sellane lyhyt ruma lehmä, et sillei hei.
Kyllä suomalaiset ovat kateellista jengiä et sillei hei! Ei se ole Tepon vika, että jotain taviksia (esimerkiksi tämä Alex-77) ei koskaan näy ihannnemies-palstalla hyvässä mielessä et sillei hei! Teposta on ollut tällä palstalla jo useampi maininta nimenomaan ihannemiehenä. Se vielä kiillottaa Tepon kilpeä entisestään, että näiden kannustavien viestien kirjoittajana on ollut kauneusalan työntekijöitä, kuten malleja et sillei hei!
se on hyvä jos keksit kateutta, jota ei ole olemassa oikeasti sinua kohtaan :)
ei teppo pojun elämä ole kovin arkista ja vastuullista kun pönttö sekaisin puhuu mistä sattuu :D
Teppo, sehän on napakymppi mallitypyille. On komia, on rahaa (vedonlyöntipelimies?) ja on iso kalu. Lukee kirjallisuutta ja katselee piirrettyjä. Et sillei hei!