Eikö yli 40+ naisille ole sama pettääkö

ei?
Kunhan vain on LÄMMINTÄ ja RUOKAA se riittää.
3758
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ole ihan sama. Silloinhan vasta sitä on himokkaimmillaan, jopa sitä omaa miestä kohtaan. Auta ja varjele jos mies kävis paneskelemassa muualla ja mun pitäis kärvotellä yksin kotona sillä aikaa ilman seksiä!!!

Äänestä

Kyllä se muru menee toisinpäin. Nelikymppinen mies alkaa väsähtämään jo ja sille rittää että tietokone
ja telkkari tomii ja ruokaa on tarjolla.
Vähästä tulee tyytyväiseksi mikä tietenkin on ihanaa.
Meidän nelikymppisten naisten seksielämä vaan tuossa kärsii kun himot ovat korkeimmillaan.
On pakko katsoa nuori rakastaja jos mielii miestä mutta toisaalta me nelikymppiset naiset pärjätään aika pitkälle hyvällä mielikuvituksella ja elämän muilla osa-alueilla. Pettäminen ei ole hyvä juttu.

Äänestä

milloin riittää vain leipä ja lämmin. Se voi riittää vaikka 25 vuotiaalle. Se on yksilöllinen asia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ukkonsa vai kirjoitti:

ei?
Kunhan vain on LÄMMINTÄ ja RUOKAA se riittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu