APUA PAPUA!!!

Mitenkä saisin kotikonstein (ehkä 3 kilon painoja hyväksi käyttäen) allit mahdollisimman nopeasti pois ja lihasta tilalle?
2253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

käytä niitä 3 kilon painoja. treeniohjeita löytyy netistä ja kirjastosta pilvin pimein. myös tältäkin palstalta aikaisemmista keskusteluista.

Äänestä
  • Hakeudu vaik paikallisen urheiluhallin muokkaukseen, Bodypumppiin jne.. Sielt saat lisää motivaatioo. Kotireenaus on toki tehokasta, mut tuppaa unohtuun helposti. Ja ota kaverit mukaan!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö kirjoitti:

Mitenkä saisin kotikonstein (ehkä 3 kilon painoja hyväksi käyttäen) allit mahdollisimman nopeasti pois ja lihasta tilalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu