kumpi

Raleigh Cross X -crosstrainer 149e vai Raleigh Cross 7i -crosstrainer 269e molemmat hobby hallista.

Kiitos jos jollakin olis antaa vinkkiä!
1320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itsellä tuo Raleigh Cross X ja se on helppo koota ja suhteellisen pienikokoinen verrattuna moneen muuhun. Ei siis sovi painavalle ihmiselle. Laite on ainakin aluksi hieman jäykkä ja taso 1 on tarpeeksi vaativa ainakin aloittelijalle. Laite on hiljainen, pystyy katsomaan telkkaa yhtäaikaa. Olen testannut monta huonompaakin laitetta ja kuntosaleilla myös parempiakin, mutta tässä laitteessa hinta - laatusuhde on kohdallaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


crossari parempi kirjoitti:

Raleigh Cross X -crosstrainer 149e vai Raleigh Cross 7i -crosstrainer 269e molemmat hobby hallista.

Kiitos jos jollakin olis antaa vinkkiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu