5,8 kiloa miinusta

kolmessa viikossa Painonvartijoissa - eli nyt kolmannella viikolla -700 g. Olo on hyvä, jaksaa lenkkeillä, ei närästä, en kauheasti nälätä, mutta tarkkana saa jatkaa eteenpäin. Hieno syksy meillä kaiken kaikkiaan!
2543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pysy tiukkana, älä lipsu ennenkuin olet saavuttanut tavoitepainosi. Aloitin laihdutuksen eri metodilla viikko jälkeesi, ja olen myös onnistunut. Ei meitä taida ollakaan täällä kuin kaksi. Tsemppiä ja kannustusta sinulle!

Äänestä
  • Pisteitä noudattaen sain painoa tippumaan 25 kg reippaassa neljässä kuukaudessa :) Paras dieetti tähän mennessä, saa syödä IHAN mitä haluaa kunhan määrät on järkeviä. Laihiksen jälkeen ei tule sellaista "ahmimisreaktiota" ja kilot pysyy kurissa kun on oppinut uuden elämäntavan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tulevahoikka kirjoitti:

kolmessa viikossa Painonvartijoissa - eli nyt kolmannella viikolla -700 g. Olo on hyvä, jaksaa lenkkeillä, ei närästä, en kauheasti nälätä, mutta tarkkana saa jatkaa eteenpäin. Hieno syksy meillä kaiken kaikkiaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu