Onko kenelläkään kokemusta että pitkässä parisuhteessa intohimo olisi palannut kun mies karistaa läskit ja laittaa kropan kuntoon? Onko tästä kokemuksia suuntaan tai toiseen?
Oma uskoni on että miehen keholla ja ulkonäöllä ei suuremmin ole väliä tutustumisevaiheen jälkeen, ellei sitten mies muutu Hunksiksi.
Oma uskoni on että miehen keholla ja ulkonäöllä ei suuremmin ole väliä tutustumisevaiheen jälkeen, ellei sitten mies muutu Hunksiksi.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Täyttä paskanpuhumista, että naisilla ei olisi silmiä päässä. Että naisille ei visuaalisuus merkitsisi mitään.
Minä olen aina kiihottunut solakoista, kiinteistä, ns. juoksijatyypin lihaksikkaista miehistä (en tykkää mistään bodybuildareista...yök). Ja myönnän reilusti, että hyllyvä läski on kaikkea muuta kuin miehekästä ja kiihottavaa - yök myös!
mieheni sen jälkeen kun oli tiputtanut 20kg. aivan järkytyin kun näin kuvan parin vuoden takaa, hirveä ihrapallo, en ihmettele että eka vaimo otti eron. silloin kyllä möläytin että mäkin otan eron jos takaisin lihoo, mutta totta toinen puoli, en vois kuvitellakaan haluavani lihavaa äijää.
Tätä pitäisi kysyä Suurin Pudottaja voittajalta että innostuiko muija ukon uudesta kehosta. Se yksi kaverihan laittoi kehonsa timmiin kuntoon ja tanakka oli alussa.
Olen todella toivonut, että oma mieheni tekisi jotain mahalleen. Hänellä on muuten upea kroppa, mutta maha on valtava. Tiedän 100%:sen varmasti, että kiihottuisin hänen näkemisestään enemmän ilman sitä mahaa. Sanokoot vaan minua pinnalliseksi, mutta olen erittäin visuaalinen ihminen ja nautin katsellessani hyvännäköisiä asioita. Rakkauttani mieheeni ei iso maha vähennä yhtään, mutta kyllä hän seksikkäämpi olis ilman...