Sain uuden miespuolisen työkaverin ja kävi niin, että ihastuin häneen melkoisesti ja hän... no, ajatteli kai saavansa helppoa seksiä, mitä nyt miehet naisista yleensä ajattelee. Tein kuitenkin heti selväksi, etten aloita mitään hänen kanssaan, koska en halua enää satuttaa itseäni ja luulin asian olevan sillä selvä. Mutta hän ei suostu luovuttamaan! Onko miehen itsetunto niin heikko, että jokainen nainen on pakko saada? Hän on erittäin hyvännäköinen, joten hänellä taatusti riittää naisia, joten miksi hän ei voi jättää minua rauhaan?
Miksei mies luovuta?
rasittavaa!
8482
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
sille kerran niin se häippäsee takavasemmalle. Et siinä mitenkään satuta itseäsi, ellei sillä sitten ole aivan kauhea halko.
Antava nainenhan on lutka. Antamaton on myös lutka, mutta ahdisteltu lutka.
Saattaa hyvinkin häippäistä...koska siinä vaiheessa on mennyt jännitys ja that´s it.
olla pelkkä lutku, kuin ahdisteltu lutka?
Ap kertokoon puolestaan.
hän on päätellyt, että sinulta voisi saada. Hänellä voi riittää naisia, mutta jokaisen eteen on silti tehtävä oma työnsä.
Mikset kysy sitä asiaa häneltä itseltään? Kysyt onko herralla liian heikko itsetunto ja ei kestä pakkeja? Snaot että sinua ei kiinnosta ja jos hän ei lopeta tuota ahdistelua, niin kerrot pomolle.
seksuaalisesta ahdistelusta niin asia on kunnossa