"talviconverset" ?

Haluaisin talvi converset. en oikeastaan converse merkkiset, koska ei oo varaa. Niin mistä saisi conversen tapaiset talvikengät? En ole löytänyt mistään ja kohta on lunta!
31571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tässä ois yhdet, mutta ei niissä karvaa ole. On ne lämpimämmät kun tavalliset kesä converset, koska ne on fliiskangasta. Ostin eilen ite tavi converset ja makso 119e.. Mutta niissäkin yleensä on vain karvaa kengän varressa mutta kärjestä on tavallinen. Niihin voi sitte ostaa sellaset pohjalliset mitkä lämmittää ja maksaa vain 4e..

Eli Josefssonin sivuilta löytyy ainakin jonku näkösiä lämpimiä conversen näkösiä kenkiä.

Äänestä

Ale hintaan löysin talviconverset marskista. Sitten siel oli viel Blend merkkisiä lämminvuorisii koriksen näkösii. Laita silti lämpöpohjallinen, koska kumi on kylmä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asd5 kirjoitti:

Haluaisin talvi converset. en oikeastaan converse merkkiset, koska ei oo varaa. Niin mistä saisi conversen tapaiset talvikengät? En ole löytänyt mistään ja kohta on lunta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu