Käyttääkö kukaan? Näkyykö hiuksissa että oikeasti kasvaisi terveempinä? Voiko ihan siis nuorikin käyttää tälläistä ihan vaan että hiukset kasvais terveempinä`?
Priorin - hiusten lisäravinto
gggggggggg
6677
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olen itse syönyt Priorinia kahtena vuotena, mutta pitänyt välillä taukoa, koska hiusten lähtöä jonkin verran.
Taas aloitin ottamaan sitä koska leikkautin viimeksi hiukset vähän lyhyemmäksi ja haluaisin niiden kasvan taas vähän nopeammin, sekä huomasin taas hiusten lähtöä.
Mielestäni ainakin hiusten kasvua se kiihdyttää, mutta en osaa sanoa ovatko ne terveemmän näköiset, koska eivät ole kovin huonokuntoiset.
En tiedä minkä ikäinen voi käyttää tuotetta, kannataa kysyä apteekista ja kokeilla.
90 kpl maksaa noin 33e, mutta on myös isompiakin pakkauksia.
Moi.
Kokeiles biotisania. Huomattavasi halvenpaa mutta TOIMII!!!
Huomaat jo viikon jälkeen histen olvan pehmeämmät, terveemmän näköiset ja kasvu kiihtyy.
Näin ainakin mulla.
Mittasin tosiaan ennen aloittamista (hullua;) hiukseni. Seuatessani huomasin, että hiukse kasvavat 2 1/2cm kuukaudessa.
Toki en tiedä vaikka olisivat aina kasvaneet tätä tahtia. Ainakin luulen niin, että johan rehottaa ;)
Hiukset kiiltävät kerrankin. Kokeile.
Kuukauden satsi taisolla 13.90e.
Eräs asiakkaani suositteli niitä pillereitä joita joskus mainostettiin siinä Afrikkalaisessa mainoksessa.Puolikalju ukko aikoi leikata leijonan harjasta tupsun koska uskoi sen kasvattavan hänelle hiuksia.
En muista pilsujen nimeä. Sitä kuulema joskus käytettiinjohonkin verenpaine juttuun mutta lopetettiin siihen tarkoitukseen käyttö koska lisäs niin karvan kasvua.
En sitten tiedä alkaako partakin ja rintakarvat kasvamaan kun oikein karvoja alkaa kehitellä.:D
Biotisan ainakin lisänny myös kulmakarojen kasvua. Joka päivä saa olla nyppimässä...
Olisin erittäin kiinnostunut kokeilemaan!
Apteekista ainakin. Joo kannattaa kysyä sitä halvempaa vaihtoehtoa, niillä on sama mekanisti, mutta eri hinta.
jotta ko tv-mainoksessa oli kysymys päänahkaan levitettävästä aineesta.
Toiseksi, mitkään pillerit ei voi salamana vaikuttaa koko hiuksen pituuteen. Hius on kuollutta.
Siis alkaako tuossa biotisanin käytössä muutkin karvat sitten kasvamaan vauhdikkaammin? ja sitä saa siis myös apteekista?